הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הסיבה לקרע הגדול: מה הוביל למצב של הזאר?

נושא קשר ריאל התבהר. קורטואה לא ישחק בגביע, בייל בסגל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.01.22 - 16:43

לאחר שזכתה בשבוע שעבר בסופרקופה לאחר ניצחונות על ברצלונה בחצי הגמר ואתלטיק בילבאו בגמר, ריאל מדריד עם הפנים קדימה לעבר התואר הבא - גביע המלך. הבלאנקוס יפגשו מחר (חמישי) את אלצ'ה בשמינית הגמר, במטרה להמשיך במרדף אחרי כל התארים האפשריים.

רגע לפני, מאמן הקבוצה, קרלו אנצ'לוטי, סיפר במסיבת העיתונאים שטיבו קורטואה ייאלץ להחמיץ את המפגש. "הוא לא כשיר לימים הקרובים", אמר, "בכל מקרה זה לא עניין רציני ואני לא יכול לספר מה עומד מאחוריו בגלל שזה פרטים אישיים. בכל מקרה אין לי ספק שהוא יהיה כשיר למשחק הבא". בהיעדרו של השוער הבלגי, מי שצפוי לפתוח בין הקורות הוא אנדריי לונין, ששיחק גם בסיבוב הקודם לפני שבועיים, אז ריאל השיגה 1:3 נגד אלקויאנו.

אגב, בניגוד לקורטואה, מי שכן יהיה בסגל ועשוי לרשום דקות ראשונות במדי ריאל מאז סוף חודש אוגוסט, הוא גארת בייל. "הוא בסדר גמור", סיפר אנצ'לוטי, "הוא אכן יהיה בסגל וכמו כולם יכול להיות שהוא יקבל הזדמנות לפתוח, להחליף או לא לשחק בכלל".

בינתיים, בתקשורת הספרדית שפכו מעט אור על מה שקורה מאחורי הקלעים בין אדן הזאר המאכזב למעדון. לפי הדיווח, נוצר קרע גדול בין שני הצדדים בחודש נובמבר, אז רופאי נבחרת בלגיה המליצו לקשר לעבור ניתוח נוסף שהיה מביא להיעדרות של 4 חודשים, זאת במטרה להכשירו לקראת המונדיאל, אלא שריאל לא הסכימה לכך, מה שהוביל להידרדרות גדולה ביחסים. אגב, אנצ'לוטי התייחס גם לשמועות האלה ואמר: "הזאר? אין שום בעיות ביני לבינו".