הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דני אלבס: "כל עוד עוסמן דמבלה כאן, נגן עליו"

המגן יערוך בכורה ביתית מחודשת מול אתלטיקו, הצרפתי עשוי לשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.02.22 - 17:51
שינוי גישה. דמבלה (Getty)
שינוי גישה. דמבלה (Getty)

סערת אוסמן דמבלה מסרבת לשקוע. לאחר ששחקן הכנף לא חתם על הארכת חוזה בברצלונה והפך לשחקן חופשי, היום (שישי) ה"אס" מדווח על כך שצ'אבי הצליח לשכנע את נשיא ברצלונה, ז'ואן לאפורטה, להחזיר לרוטציה את אוסמן דמבלה. ברצלונה, כזכור, איימה בעבר על דמבלה שלא ישחק עד ה-30 ביוני אם לא יחתום על הארכת חוזה.

כעת דמבלה קיבל את תנאיו של המאמן וצפוי להיות בסגל למשחק נגד אתלטיקו מדריד, כאשר הוא יכול אף לפתוח בהרכב. יש מספר שחקני התקפה שיכולים לקבל דקות על חשבונו, כולל פייר-אמריק אובמיאנג, פראן טורס ואדאמה טראורה שהגיעו בחלון האחרון, אך דמבלה יהיה חלק מהקבוצה עד לסיום העונה.

עוד שחקן שעבורו המשחק יהיה מיוחד, הוא דני אלבס - שלראשונה מאז הקאמבק לבארסה, ישחק בקאמפ נואו מול הקהל הביתי. "אני כבר לא יכול לחכות לחזרה שלי למגרש", הוא אמר בראיון לטלוויזיה בברצלונה, והתייחס גם לדמבלה: "כל עוד הוא בארסה ולובש את החולצה, אנחנו צריכים להגן עליו. אתה צריך להיות חכם ולנצל את העובדה שהשחקן הזה עדיין איתנו". על הגעתם של פייר אמריק אובמיאנג ואדאמה טראורה אמר אלבס: "בארסה זקוקה לשחקנים שמביאים עימם ניסיון, ומאזנים את הקבוצה".

דמבלה מיעט לשחק העונה בגלל פציעות ולא ימשיך בברצלונה לפי מה שאמר מוקדם יותר השבוע לאפורטה. ככל הנראה הוא יעלה מהספסל בסופו של דבר, כאשר טורס ואובמיאנג צפויים לפתוח במשחק הקרוב מול אתלטיקו מדריד. מדובר בקרב ישיר על המקום הרביעי כאשר אתלטיקו עם 36 נקודות בעוד ברצלונה עם 35 נקודות במקום החמישי.

במקביל, ב"מארקה" מדווחים על כך שמנצ'סטר יונייטד מעוניינת ברונאלד אראוחו ומוכנה לשלם סכומים גבוהים על המגן הצעיר. אראוחו טרם הגיע להסכם עם ברצלונה על הארכת חוזהו.