הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שחקנים בברצלונה מתלוננים על שכר הרכש"

דיווח: פערים בהארכת החוזה של אראוחו, אופטימיות בגזרת דמבלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.22 - 16:57
(Getty)
(Getty)

לצד המטרות לזכות בליגה האירופית, ולסיים במקום הגבוה ביותר בליגה, בברצלונה עובדים גם על החיזוקים לעונה הבאה, ועל פי מספר דיווחים, כבר סיכמו על צירופם של אנדראס כריסטנסן ופרנק קסייה.

אלא שעל פי דיווח ב"ספורט", חלק מהשחקנים בחדר ההלבשה של בארסה לא ממש מרוצים מהפרסומים על שכרם של שני שחקני הרכש - כ-6.5 מיליון יורו נטו. הדבר גורר השוואות ועשוי להשפיע על שחקנים שמחזיקים בחוזה נמוך ורוצים שדרוג, כמו רונאלד אראוחו וגאבי.

במועדון רוצים להבטיח את עתידו של הבלם האורגוואי, שמסיים חוזה ביוני 2023. מנגד, סוכניו של השחקן, שנחשב לאחת מנקודות האור בהגנת הבלאוגרנה, דורשים יותר ממה שהמועדון מוכן להציע, והצדיים אמורים להיפגש.

עוד בסגל הקיים, בברצלונה עדיין לא ויתרו על האפשרות להשאיר בקבוצה את עוסמאן דמבלה ואתמול מתיאו אלמאני, המנהל הספורטיבי של המועדון, נפגש במרקש עם סוכנו של השחקן, מוסא סיקוקו.

זו היה הקשר הראשון בין הצדדים מאז ינואר, ועל אף שלא הוגשה כל הצעה, נטען שהצדדים עשו צעד קדימה לקראת חידוש השיחות. סוכנו של דמבלה אומנם הדגיש את ערך השוק של הלוקח שלו בשחקן חופשי, אך הבהיר שעדיין לא נחתם דבר עם אף קבוצה. האם שני הצדדים יצליחו למצוא את עמק השווה?