הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סילבה, דה יונג וראפיניה: תוכנית ברצלונה

המאמן מוכן לתת לשחקן לעזוב אם כוכב סיטי, שמתרחק, יגיע. תג מחיר לדפאיי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.22 - 08:23
(Nurphoto, Getty)
(Nurphoto, Getty)

ברצלונה מתכוננת לעונה הבאה וסימנה מספר רב של שחקנים. קשה לעקוב אחרי חלק מהמועמדים השונים שמתחלפים בקצב גבוה, ולשמחתנו הלילה (בין שלישי לרביעי) העיתונאי ג'רארד רומרו הבהיר מי המועמדים המובילים.

המטרה המרכזית של הקבוצה, כך נדמה, היא ברנרדו סילבה. במועדון מאמינים שהצעה של 65-70 מיליון יורו תוביל להחתמתו של שחקן הכנף הפורטוגלי. סילבה יכול לשחק גם כקשר, וצ'אבי מוכן לוותר על פרנקי דה יונג אם סילבה אכן יגיע.

דה יונג יעבור ליונייטד במקרה בו סילבה יגיע לסיטי. המחלוקת הגדולה בין יונייטד ברצלונה רוצה להציע 75 מיליון יורו בנוסף ל-12 בבונוסים, בעוד יונייטד מציעה 65 מיליון עם 25 בבונוסים. האתלטיק, בינתיים, דיווחו על כך שסיטי מצפה שברנרדו סילבה יישאר במועדון

במקביל, ממפיס דפאיי צפוי לעזוב אחרי עונה אחת. בארסה רוצה תמורתו בין 20 ל-25 מיליון יורו, בעוד ראפיניה צפוי להפוך לשחקן הקטאלנים באופן רשמי בימים הקרובים. אוסקר מינגסה עשוי לעזוב את ברצלונה, אך יחכה עד לקבלת ההחלטה הטובה ביותר. הוצע לנטו, השוער המחליף, להשתחרר מחוזהו בחינם אך הוא סירב לכך.

זאת ועוד, סוכנו של ניקו ז'ורז'ה מנדש רוצה ששחקנו הצעיר יושאל לקבוצה אחרת וכך יזכה לדקות משמעותיות בעונה הבאה. ניקו שיחק ב-27 משחקים העונה ופתח ב-12 מתוכם עבור סגנית האלופה הספרדית.