הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כהן למויאל ולוי: לא רוצה לראות מכם פרצופים אם אתם לא ב-11

מאמן בית"ר ירושלים מתלבט לגבי עמדה אחת בקישור, והזהיר את השניים. ליתר השחקנים אמר לקראת מכבי נתניה: "היה לנו פנצ'ר מול מכבי חיפה. החלפנו גלגל ונחזור למסלול". דינו שקבורץ סובל מצוואר תפוס, אבל יהיה כשיר למפגש בשבת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.12.12 - 18:30
רעיון מקורי. כהן (בית"ר י-ם, האתר הרשמי)
רעיון מקורי. כהן (בית"ר י-ם, האתר הרשמי)
תחילת כתבהאומנם המומנטום של בית"ר ירושלים נעצר מעט אחרי שספגה הפסד ראשון בחמישה משחקים (2:1 למכבי חיפה), אבל מבחינת אלי כהן ההפסד לירוקים לא שינה הרבה, ומאמן בית"ר מצפה מחניכיו לחזור ליכולת שלהם בחודשיים האחרונים, ולהביא נקודות במשחק החוץ מול מכבי נתניה הערב (שבת, 19:30).

השריף שוחח עם שחקניו באימון המסכם והיה מקורי: "היה לנו פנצ'ר מול מכבי חיפה. החלפנו גלגל ונחזור למסלול". כמו כן, המאמן הוותיק מתכוון להקרין לשחקניו את סיפור האליפות השלישית ברציפות של נהג המירוצים סבסטיאן פטל כמקור להשראה.

אלי כהן ביקש משחקניו לא להתייחס למשחק מול מכבי ת"א ולהתרכז אך ורק במשחק מול נתניה אבל הסכים לומר לקראת המחזור הבא: "כולי מרוכז במפגש עם נתניה, אבל בלי קשר המשחק מול מכבי ת"א יהיה קשה שבעתיים יותר ממכבי חיפה, כי איצטדיון ר"ג לא נותן לנו יתרון על פניהם. הם ירגישו בבית כי הם שיחקו שם הרבה, מצד שני בית"ר זכתה בלא מעט גביעים באצטדיון ר"ג, כך שאני יודע שזה יהיה יום חג לאוהדים".

שיחת היום במועדון גם הבוקר נסובה סביב ההחלטה של אב בית הדין המשמעתי, ישראל שמעוני, לפיה בית"ר תארח את מכבי ת"א וקריית שמונה באצטדיון ר"ג עם קהל במקום מול יציעים ריקים בטדי. המאמן שיבח את ההחלטה ואמר לאתר ערוץ הספורט: "זהו עונש מידתי שאינו גורם לפגיעה כלכלית בבית"ר ירושלים. אני מוקיר ומכבד את ההחלטה ושמח שסוף סוף הבינו שמשחק בלי קהל הוא עונש לא נכון. לפי החוקים בית"ר היתה צריכה להיענש ואני מגנה את התנהגות אותם שני אוהדים. היתה לי תקווה שהקהל העצום של בית"ר לא ייפגע בגלל בן אדם סורר אחד, אחרת למשחק כזה לא היה ערך".

לגבי האובדן של יתרון הביתיות ב-2 המשחקים הבאים הוסיף המאמן: "אין כמו האוירה הביתית בטדי. ברור שזה יפגע בנו כי לא יהיה לנו את הכוח של הקהל, אבל אני פונה לאוהדים הטובים של בית"ר וצופה שיגיעו 30 אלף איש לפחות לר"ג. אני בטוח שהקהל לא ינטוש אותנו במשחק הזה".

במישור המקצועי, חן עזריאל שלא שותף בהפסד למכבי חיפה בשל סעיף בחוזה השאלתו מהירוקים, יחזור ל-11. הבלם דינו שקבורץ סובל מצוואר תפוס בעקבות האימון, אך יהיה כשיר ויפתח במרכז ההגנה. כהן התלבט בקישור, אבל בסופו של דבר בחר בערן לוי על חשבונו של דומיניק גלאבינה. "נתניה שיחקה טוב מאוד נגד סכנין בעשרה שחקנים והיא רוצה לחזור לנצח. יהיה משחק קשה מול קבוצה עקשנית", אמר המאמן לשחקניו באסיפה.

הרכב בית"ר: אריאל הרוש; שי חדד, מתן בראשי, דינו שקבורץ, חיים מגרלשווילי; אופיר קריאף, דריו פרננדז, אבי ריקן, עמית בן שושן ערן לוי; חן עזריאל.

הרכב נתניה: לואיג'י צ'נאמו; עומר פרץ, ליאוניד קרופניק, עידו לוי, עמרי בן הרוש, אורי שטרית; יוסי שבחון, עומר צלישר, דראגן צ'ראן; עידן שריקי, סרג' לופו.