ערן לוי: "רוצה להיות בבית"ר יותר מכל. מקווה שזה ייסגר"

החלוץ מעוניין להמשיך: "הכל תלוי אם ההנהלה החדשה תסמן עליי 'וי'". בן שושן ומויאל יבקשו שדרוג בשכר

תומר לוי
תומר לוי  21.06.13 - 19:07
תחילת כתבה

אלי טביב קרוב מאוד להפוך להיות הבעלים של בית"ר ירושלים, ולמרות שהדבר עדיין לא סגור באופן רשמי איש העסקים כבר עובד במרץ על העונה הבאה. במקביל, גם השחקנים מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה ופתאום התסריט שהכוכבים יישארו נראה ריאלי, על רקע החשש בתקופה האחרונה מ"נטישה המונית".

כבר ליום שלישי הקרוב נקבעו פגישות גם עם קובי מויאל, חיים מגרלשווילי ועמית בן שושן - להם אין חוזה לעונה הבאה. בקבוצה רוצים לסגור עם השחקנים, אך יצטרכו להתגבר על העובדה כי כל השלושה מצפים לשידרוג ואף צפויים לדרוש אותו בכפוף לעידן החדש שייצא לדרך בטדי. על כן, במידה שמויאל לא יקבל הצעה מפתה מספיק הוא עשוי לצאת לחו"ל.

לגבי חן עזריאל בית"ר תצטרך לפנות למכבי חיפה ולהיכנס למשא ומתן מולה כאשר האופציות הקיימות הן השאלה לעונה נוספת או על קנייה של השחקן. על כל פנים, בית"ר איבדה כבר את אבי ריקן לטובת ציריך השווייצרית ללא תמורה והגעת הבעלים המיועד עשויה כאמור לסלול את הדרך להשארת יתר השחקנים המזוהים עם המועדון.

מלבד זאת יש כמובן גם את ערן לוי. פגישה בין הצדדים מתוכננת ליום שלישי הקרוב, כאשר המטרה היא להחתים את השחקן על חוזה לעונה הבאה. בהנהלה החדשה מבינים את חשיבות השחקן גם מבחינת אוהדים ומעוניינים בו לעונה הבאה.

בין גול אחד לשני בליגת כדורגל החופים, החלוץ עצמו הצהיר כמה הוא מעוניין לשחק בבית"ר בעונה הבאה: "אני אדע בימים הקרובים מה קורה עם בית"ר. אני שמח כמו כל אוהד בית"ר שהגיע בעל בית. זה נתן אור ושמחה לקהל ולשחקנים שבלי חוזים. אני מקווה שבעזרת השם השבוע תיבנה קבוצה, אני סומך על הצוות הניהולי הישן וגם החדש".

"אין ספק שהדבר שאני הכי רוצה זה לשחק בבית"ר, כולם ראו את שמחת החיים שלי", הוסיף לוי, "אני מקווה שזה יקרה השבוע. זה תלוי בפרוצדורה החדשה שנכנסה לבית"ר עם הבעלים החדש. אני מאמין שברגע שיסמנו 'וי' על ערן לוי, אז יקראו לו, ואם לא אני עדיין מחזיק אצבעות לבית"ר".

בנוסף, טביב מעוניין להנחית את מאמן הפועל ר"ג אשתקד אלי כהן על הקווים בטדי וגם עושה צעדים בנושא. נציגיו של טביב ייפגשו עם כהן כבר ביום ראשון הקרוב במטרה לסכם עימו על אימון בית"ר בעונה הקרובה. כהן הוא המועמד המוביל למשרה ובמועדון מקווים לסגור איתו את התנאים במהרה כדי שיוכל להתחיל לבנות את הסגל. אם הוא ימונה, ישראל זגורי עשוי לעשות עימו את הדרך מר"ג.

ומה קורה בהנהלה? איציק קורנפיין ממשיך לכהן בשלב הזה כיו"ר בית"ר וצפוי גם להשתתף בפגישות הקרובות, הכל כמובן בתיאום עם אלי טביב. לאחר שהקבוצה תעבור לידי טביב יוחלט עתידו של שחקן העבר במועדון.