אלי כהן: "זאת בית"ר י-ם שאני רוצה לראות"

המאמן אחרי מכבי פ"ת: "מקווה שיגיעו עוד שחקנים, אבל אין לי טענות". קריאף מכוון גבוה: "שואף לפלייאוף עליון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  31.08.13 - 22:14
תחילת כתבה

הסגל אולי עדיין רחוק מלהרשים, אבל מסתבר שגם מה שיש לבית"ר ירושלים כרגע הוא לא מעט. אחרי האכזבה במחזורה פתיחה של העונה, הירושלמים רשמו הערב (שבת) ניצחון בכורה בליגת העל, כשחזרו מפיגור ל-1:3 מתוק על מכבי פ"ת בחוץ. שי חדד, איציק כהן וצחי אליחן כבשו לזכות אלי כהן שיכול לשחרר הפעם חיוך גדול.

 

"יש לנו שלד טוב למרות שההכנה לא הייתה טובה. יצאנו למחנה אימונים בלי 4-5 שחקנים, אבל אנחנו מתחזקים תוך כדי תנועה", אמר בסיום אלי כהן, "היה פה מפגן של קבוצה שהתלהבה לאורך 90 דקות ואני מלא הערכה כלפי השחקנים, נצטרך להתגבש. אני מרוצה מהרכש עד כה. אני גם מקווה שהרכש שעל הכוונת יגיע אלינו. עכשיו הפגרה תיתן לנו זמן להירגע ועם הזמן נראה בית"ר טובה יותר. הייתי רוצה עוד שחקנים, אבל בסה"כ אין לי טענות, אלו השחקנים שרציתי וזו בית"ר שאני רוצה לראות".

למרות הניצחון כהן לא נסחף ועל הדרך גם שלח מסר לקהל: "מוקדם מדי להגיד לאן נגיע, המטרה שלנו היא להחזיר את הקהל שיוכל להזדהות עם הקבוצה. לא כל מועדון יכול להביא 5000 אוהדים למשחק חוץ, אולי בעוד חודש או חודשיים נוכל לדבר על מטרות".

מי שנשמע מרוצה במיוחד בסיום היה אופיר קריאף. נדמה שהניצחון פתח את התיאבון לקשר שאמר: "שלטנו בקצב המשחק, כל אחד נתן פה 100% ואני שמח על איך שאנחנו נראים. בית"ר תמיד שואפת לפלייאוף עליון, השחקנים רוצים להוכיח ומאוד משקיעים. עכשיו אנחנו יוצאים לפגרה עם חיוך".

"אני מקווה שששחקני הרכש יתאקלמו פה ושיגיעו עוד שחקנים", סיפר קריאף שגם לא חושש מהאחריות לה הוא זוכה העונה, "אני ועוד כמה שחקנים פה נוכל להצעיד את בית"ר קדימה. אני רוצה לקחת את הקבוצה על הכתפיים שלי".