הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בבית"ר בטוחים: גדי קינדה יחתום בקנזס עד ראשון

הקשר שישב ביציע ב-1:3 של על ריינה מתלבט, אבל במועדון השלימו עם עזיבתו: "חייבים לצרף לפחות שני שחקנים". הצהובים שחורים טוענים שהקהל לא קרא קריאות גזעניות

תומר לוי
תומר לוי  17.01.20 - 07:26

עסקת העברתו של גדי קינדה לקנזס סיטי סגורה ובבית"ר ירושלים בטוחים שהיא אמורה להיחתם עד ראשון. למרות שהקשר לקח לעצמו את סוף השבוע על מנת להחליט על עתידו במועדון הצהוב שחור מבינים שהוא נוטה לחתום בקבוצה מה-MLS ומבחינתו הוא סיים את דרכו בבירה ולא צפוי לחזור.

במעבר חד, בבית"ר סיכמו את הניצחון 1:3 על בני ריינה בגביע ובעיקר את המעשים הלא ראויים שביצעו שני הקהלים. הירושלמים משוכנעים שלא נשמעו קריאות גזעניות של "מוות לערבים" מצד האוהדים שלהם והקריאות שנשמעו הן רק "שיישרף לכם הכפר", שלא נחשבות לגזעניות. בכל מקרה, במועדון כמובן לא אהבו את השירים וכמו גם לא את הפרובוקציות של שחקני בני ריינה שבחרו לחגוג את שער השוויון בהשתטחות.

למען האמת, בית"ר לא ממש הרשימה בדרך לרבע הגמר, אבל את אנשי המועדון זה לא הדאיג יותר מדי. "רצינו רק לסמן וי, חוץ מזה היכולת לא באמת מעניינת. העיקר שעלינו שלב. הפנים קדימה".

ובית"ר כבר עם הפנים לשני, בו תפגוש את מכבי נתניה, ומסדר הנעדרים די מדאיג. "יש לנו המון פצועים ומורחקים והסגל הצטמצם מאוד. עכשיו שגם קינדה עוזב חייבים להביא לפחות שני שחקנים", הודו במועדון.

אז מי לא ישחק מול נתניה? שלומי אזולאי הפצוע, פרדי פלומן המושעה וכמובן קינדה, שסיים כאמור את דרכו במועדון, לפחות כרגע. למרבה מזלם של הצהובים שחורים, דיוגו ורדסקה, טל בן חיים ולוי גרסיה צפויים להיות כשירים בעוד דן איינבינדר, שנפגע בעינו, לא סובל משבר בארובת העין אלא רק מחתך וצפוי לעמוד לרשותו של רוני לוי.