הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיפוש יהלומים: הבלם ברונו פיניירו ייבחן אצל מכבי נתניה

הפורטוגלי יצטרף ל-3 זרים נוספים שנבחנים תחת עינו של טל בנין. היתרון: יכול להצטרף ללא דמי העברה. בתוך כך, מושיקו לוגסי ממשיך להתרחק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.01.13 - 11:45

הבלם הפורטוגלי ברונו פיניירו בן ה-25 ששוחרר לאחרונה מקבוצת ז'יל ויסנטה הפורטוגלית, ינחת הערב (רביעי) בישראל וייבחן במשך 3 ימים במכבי נתניה. סוכנו של השוער צ'נאמו המליץ עליו והביא אותו על חשבונו לארץ אחרי שבקבוצה הוציאו לו ויזה.

טל בנין מחפש בלם כבר תקופה ארוכה מאז שהודיע ללאוניד קרופניק שהוא לא בתכניות המקצועיות ולמעשה נותרו בסגל רק שלושה בלמים: ירין חסן, עידו לוי ועומרי בן הרוש. מבחינת נתניה מדובר בשחקן מענין מכייון שיכול להצטרף ללא דמי העברה, ואם יצורף יבוא על חשבונו של ההמגן הסורינאמי טובראנו פינאס, שנמצא במו"מ עם הפועל חיפה והפועל ר"ג.

פיניירו (1.85 מ') רשם ברזומה שלו 38 הופעות במדי הקבוצה הבוגרת של בואבישטה אותה עזב לאריס לימאסול הקפריסאית, ממנה עבר לשנתיים לליגה הפולנית ושיחק במדי ויד'זב לודז'. בקיץ האחרון שב לפורטוגל וחתם בז'יל ויסנטה, שם רשם הופעה אחת בלבד לפני שסיכם על התרת חוזהו עם נשיא המועדון.

פיניירו יחל להתאמן מחר יחד עם 3 זרים נוספים שעל הגעתם פורסם לראשונה באתר. מדובר בחלוץ מהאיטי גילברט באיון בן 24 ושני האוקראינים ואדים לשוק ו-וולדימיר קילקילביץ'.

בתוך כך, מושיקו לוגסי שמקבל קרדיט במכבי ת"א ממשיך להתרחק. גורם ציין: "הדבר הכי חשוב לנו כרגע זה בלם, אח"כ נתעסק בדברים אחרים, למרות שנשמח אם לוגסי יגיע בסופו של דבר".