הפועל ת"א לעאבד: "אתה לא חלק מהקבוצה"

עורך דינו: "הפרת הסכם בוטה באמצעות תירוץ מצוץ מהאצבע"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  18.09.19 - 20:22
תחילת כתבה

אחרי שמצאה חלוץ ושחקן הגנה ביום האחרון של חלון ההעברות, הפועל תל אביב הודיעה היום (רביעי) לאחמד עאבד באופן חד צדדי שהוא כבר לא חלק מהקבוצה. עאבד בן ה-29 הוצא מקבוצת הווטסאפ הקבוצתית מיד אחרי שחלון ההעברות הישראלי הגיע לסיומו.

עורך דינו, אייל אברמוב, מטפל בעניין. אם לא תהיה ברירה, השחקן ועורך דינו יגיעו כתב תביעה לפיו הפועל מחויבת לעמוד בכל ההתחייבויות שלה ולהחזירו לאימוני הקבוצה.

עאבד, שחתם בקיץ הקודם לשלוש שנים באדום, לא הצליח למצוא קבוצה חדשה. לפני כן הוא שיחק בגירסונספור מליגת המשנה הטורקית, הפועל קריית שמונה ומכבי אחי נצרת, בה גדל.

עורך הדין אברמוב אמר: "מדובר בהפרה בוטה חד צדדית ויסודית של הסכם ההעסקה של אחמד, ללא כל סיבה מוצדקת באמצעות תירוץ מצוץ מהאצבע. מועדון לא יכול לפטר או לסיים העסקה של שחקן בצורה כזו ולהתנער מכל חובותיו. הערב, בתום החלון, קיבל אחמד הודעה ממנהל הקבוצה מורדי שהוא יוצא מקבוצת הווטסאפ של השחקנים ושעליו להשיב את הרכב".

אברמוב הוסיף ואמר: "ברור לי שמורדי הוא לא הכתובת אבל ההתנהלות הזו שערורייתית ומבישה. אם המועדון לא יחזור בו מההתנהלות הזו, בלית ברירה אחמד יגיש תביעה מתאימה לערכאות המשפטיות על מנת להגן על כל הזכויות שניתנות לו הן כספורטאי מקצועי והן כעובד בהתאם להסכם העסקתו, ובהתאם לכל הדינים הרלוונטיים בארץ".