נקמה או אליפות אדומה? 21:00 בקרית אליעזר: חיפה מול הפועל

הירוקים רוצים לחזור לפסגה. מנגד, ניצחון של גוטמן יסדר לו כמעט בוודאות תואר שני ברציפות. אלישע לוי יעלה את קטן, חמד ודבאלישווילי ב-11, ורד נשאר בחוץ. גוטמן נתן את המקום של ידין דווקא לשבחון

מוטי פשכצקי ותומר לוי  30.04.11 - 19:30
משחק עונה אמיתי. זהבי מול מסיללה (ניר בוקסנבאום)
משחק עונה אמיתי. זהבי מול מסיללה (ניר בוקסנבאום)

תחילת כתבה

נקמה ירוקה או עוד אליפות אדומה? בעוד זמן קצר (21:00) יעלו מכבי חיפה והפועל תל אביב לכר הדשא בקרית אליעזר (שיהיה מלא עד אפס מקום) למשחק עונה על עונה שלמה. הירוקים, שסוחבים טראומה גדולה מסיום השנה שעברה, רוצים לנצח את הדאבליסטית אחרי 3 הפסדים ולחזור למקום הראשון בטבלה עם פער של שתי נקודות. מנגד, ניצחון של אלי גוטמן ושחקניו יסדר להם כמעט בוודאות אליפות שניה ברציפות, כשהפער יצמח ל-4 נקודות כאשר יישארו 9 בלבד בקופה. לכבוד קרב הענקיות החליטו בהתאחדות לכדורגל לא לקחת סיכונים ושיבצו למשחק הזה 6 שופטים. אז מי תהיה זו שתצחק אחרונה?

כשעתיים לפני המשחק המשטרה כבר החלה לעבוד ועצרה שבעה אוהדים, שישה מתוכם אדומים על קטטה בתוך היציע.

מאמן חיפה אלישע לוי החליט שלא לפרסם את ההרכב במהלך סוף השבוע, ועשה זאת רק בסמוך לשריקת הפתיחה של מאיר לוי. לוי בחר להעלות את ולדימיר דבאלישווילי, יניב קטן ותומר חמד ב-11 ומי שנשאר בחוץ הוא עידן ורד.

המאמן הקרין היום לשחקניו קטעים ממשחקיה של הפועל והזהירם: "אתם חייבים להישמר מההתקפות המתפרצות שלהם. תהיו מרוכזים ואל תטעו כדי שהם לא ייצאו למתפרצות האלו". "אני סומך עליכם", הוסיף לוי לחניכיו, "הקהל שלנו מאחוריכם, אל תאכזבו אותו הערב".

הרכב משוער: ניר דוידוביץ', אייל משומר, אנדריי פילאבסקי, אריק בנאדו, פיטר מסיללה, גוסטבו בוקולי, יא יא סיידו, יניב קטן, ליאור רפאלוב, תומר חמד, ולדימיר דבלאשווילי.

מן העבר השני, אלי גוטמן  החליט להעניק את המקום של אביחי ידין בהרכב דווקא ליוסי שבחון. הקשר שלא פתח בהרכב מאז המחזורים הראשונים, יתופקד בצד שמאל כאשר ערן זהבי יירד לקישור האחורי לצדו של שי אבוטבול.

הרכב משוער: וינסנט אניימה; דני בונדר, מריו פצ'אלקה, ביבאן פרנסמן, דדי בן דיין, שי אבוטבול, ערן זהבי, גילי ורמוט, יוסי שבחון; בן שהר, טוטו תמוז.