רביבו: המשחק היה מבוטל אם היתה סכנה

בצל האירועים, קשרה של אשדוד מתכונן למשחק מול רמה"ש היום ב-18:45: "אני מקווה שמה שיש לנו יספיק. אנחנו צריכים לנצח בבית"

עידן חגי  23.08.11 - 20:10

תחילת כתבה

באיחור קל לנוכח האירועים הקשים בדרום, אשדוד פותחת עונה מחר (רביעי) ב-18:15 מול עירוני רמת השרון. המשחק נדחה מסוף השבוע ולאחר ההתייעצות בין ההתאחדות לכדורגל לפיקוד העורף הוחלט כי ניתן לקיים את המשחק עוד השבוע.

"אנחנו השחקנים רגועים", אמר דוד רביבו שחזר לעיר הנמל מבאר שבע, "פיקוד העורף החליט שיש משחק והם יודעים מה הם עושים. אני בטוח שאם היה אחוז אחד של סכנה לא היו מאשרים את המשחק. זו לא הכנה אולטימטיבית, אבל הצוות משתדל לתת לנו את האימונים הכי נכונים. אני מקווה שנבוא וננצח. חיכינו הרבה זמן לפתיחת העונה. זה רגע האמת, אחרי חודש וחצי של עבודה קשה. יהיה קשה, לרמה"ש זה משחק ראשון בליגת העל. בבית צריך לנצח".

הקשר התייחס למצב קבוצתו רגע לפני פתיחת העונה שלה: "יש לנו שחקנים טובים, אבל צריך גם עומק בספסל ושחקנים שיתנו פייט להרכב. עם עוד שחקן או שניים אפשר לעושת עונה טובה, אני מקווה מאוד שבזמן הקרוב יגיעו שחקנים כאלה. בינתיים נסתדר עם מה שיש ונקווה שזה יספיק למחר. המטרה היא תמיד לכוון לפלייאוף העליון. אני חושב שכל הקבוצות שוות, אולי חוץ מ-3 או 4 קבוצות שהן יותר טובות מהשאר. קודם נעבור את המשחק מחר ואז נחשוב קדימה".

אשדוד עברה שינויים רבים ונפרדה משניים מהשחקנים הטובים ביותר שלה, עידן שריקי ומשה אוחיון. למרות זאת במועדון מאמינים כי השילוב בין השחקנים הצעירים לוותיקים יוביל לעונה טובה. האשדודים שנראו טוב במשחקי גביע הטוטו ירצו להמשיך את היכולת הטובה כשלרשותם יעמוד סגל מלא כשגם רוג'ס קולה שחזר מראשל"צ עבר בבקרה ויוכל לעמוד לרשות המאמן יוסי מזרחי.

הרכב משוער: אופיר מרציאנו, עופר ורטה, אפה אמברוז, יא יא פטי, אדיר טובול, ניר ביטון, רחמים צ'קול, בן בוטבול, דוד רביבו, נבו מזרחי, משה בן לולו.