"אנחנו לא נופלים מאף קבוצה בבית"

רועי בקל, שחזר להרכב אשדוד ב-2:2 מול ב"ש, התאכזב: "נקודת האור היא שלא הפסדנו, חבל שספגנו". קלינגר: "ורטה לא הראה מחוייבות ולכן יצא מהסגל"

זיו אברג'יל  27.10.13 - 08:32
תחילת כתבה

באשדוד היו מאוכזבים אתמול (שבת) בסיום המשחק מול באר שבע. הקבוצה של ניר קלינגר כבר הוליכה ביתרון 0:2 אחרי 27 דקות ונראה היה כי היא בדרך לניצחון ביתי נוסף, אבל האדומים מהנגב הצליחו לחזור וכפו 2:2 בסיום. "אנחנו פראיירים, אסור לנו לאבד יתרון של שני שערים ובמיוחד בבית. השער של ברדה החזיר אותם למשחק", אמר שחקן בקבוצה, "אם המחצית הייתה נגמרת ב-0:2 היינו מנצחים את המשחק. הלכנו אחורה במחצית השנייה בעיקר אחרי הפציעה של אלכסנדר דוידוב. סיימנו עם נקודה וגם לא היה רחוק שהיינו יורדים בלי כלום. עכשיו צריך להשיג נקודות ראשונות העונה מחוץ לבית בשבוע הבא מול פתח תקווה".

דוידוב, ששבר את אפו בתחילת המחצית השנייה פונה לבית החולים קפלן ברחובות לקבלת טיפול רפואי. קלינגר החליף את גיא צרפתי במחצית מכיוון שחשש שהקשר, שכבר היה עם כרטיס צהוב אחד, יספוג צהוב נוסף ויורחק.

"אין ספק שיש תחושה קשה של אכזבה בחדר ההלבשה, לאור הפתיחה הטובה שלנו והיתרון שהיה לנו, זה מאכזב מאוד", אמר רועי בקל שחזר אמש להרכב, "אסור לשכוח שב"ש היא יריבה קשה. נקודת האור היא שעדיין לא הפסדנו כאן בבית. ב"ש שיחקה כדורגל טוב. אנחנו הסתגרנו ונלחמנו וחבל שספגנו את השער השני, אבל העיקר ששמרנו על הנקודה. אסור לשכוח ששיחקנו לאחרונה נגד יריבות חזקות, מכבי ת"א וב"ש, והוכחנו שאנחנו לא נופלים מהם".

קלינגר הגיב על הוצאתו של עופר ורטה מהסגל: "אמרתי שאני רוצה מחוייבות וכשהרגשתי ששחקן לא מספיק מחוייב לקבוצה אז הוא לא היה בסגל מסיבות מקצועיות. זה תלוי בו, כי אם הוא יראה נכונות ויראה מחוייבות הוא יחזור לסגל ואולי גם להרכב".  ישראל ראש שיחק מגן ימני במקום ורטה כששי מימון פתח במרכז ההגנה לצד יאיא פטי וגילה יכולת טובה. באשדוד היו מרוצים מההשתלבות של מימון בהרכב שצפוי לקבל את הקרדיט גם בשבוע הבא מול פתח תקווה.