בית חדש: רונאלדיניו חתם באתלטיקו מיניירו

כוכב מילאן ברצלונה לשעבר, שעזב את פלאמנגו בטונים צורמים בשבוע שעבר, הצטרף לקבוצה ברזילאית אחרת

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.06.12 - 20:38
מצא לו בית חדש? (gettyimages)
מצא לו בית חדש? (gettyimages)
תחילת כתבהבכל פעם ששמו של רונאלדיניו נזרק לאוויר, המילה "פספוס" פשוט עולה אוטומטית. היום (שני) זה קרה שוב, ודווקא בהקשר יחסית חיובי. על פי מספר דיווחים, הכוכב הסורר והמוכשר אשר עזב את פלמנגו בשבוע שעבר לאחר סכסוך מתמשך עם הקבוצה, מצא לו בית חדש באתלטיקו מיניירו וגם חתם.

כידוע, בין אקס ברצלונה ומילאן למועדון הקודם שלו עדיין מתנהל מאבק משפטי, כאשר השחקן דורש 15 מיליון יורו אשר לטענתו מגיעים לו בעיקר ממשכורות שלא שולמו לו וגם מחוזי פרסום. בנוסף, על פי הדיווח, הדיונים בבית המשפט היו הגורם העיקרי שהביאו אותו להשאיר במדינה הדרום אמריקאית על אף מספר הצעות ממקומות אחרים.

מבחינת אתלטיקו מיניירו, ההחתמה הצפויה של רונאלדיניו מגיעה לאחר שזמן רב ניסה המועדון לשים את ידו על כוכב בעל שם עולמי. לאחר שהמגעים עם דייגו פורלאן מאינטר לא צלחו, ואפילו השיחות עם ז'וניניו פרנאמבוקנו בן ה-37 מוואסקו לא הבשילו, אלוף העולם מ-2002 עם ברזיל נחת אצל השחורים לבנים.

לרונאלדיניו תהיה זו הקבוצה השביעית בקריירה והשלישית בברזיל. כידוע, זוכה כדור הזהב ב-2004 ובתואר שחקן השנה באירופה ב-2006, התחיל את הקריירה בגרמיו וממנה עבר לפאריס סן ז'רמיין. מהבירה הצרפתית הגיע לברצלונה, בה זכה לתהילה העולמית. לאחר מכן הצטרף למילאן, לפני שחזר למולדתו.