ביאנצ'י שב לאמן את בוקה בקדנציה שלישית

המאמן בן ה-63, שהביא 4 אליפויות לבומבונרה, מונה לבקשת האוהדים: "שמחה גדולה להחזיר אותו למועדון"

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.12.12 - 11:09
ביאנצ'י. הנוסטלגיה בבואנוס איירס בשיאה (gettyimages)
ביאנצ'י. הנוסטלגיה בבואנוס איירס בשיאה (gettyimages)
תחילת כתבהאולי בגלל התחזית הקודרת של בני המאיה לכך שסוף העולם מחכה מעבר לפינה, בבואנוס איירס מרגישים צורך להביא את המאמנים הכי מצליחים שלהם בחזרה הביתה בזמן. אבל האמת שקשה להתווכח עם ההחלטה. אחרי שראמון דיאס הוחזר למשרת המאמן של ריבר פלייט בחודש שעבר, בוקה ג'וניורס הודיעה על מינויו של קרלוס ביאנצ'י.

המאמן בן ה-63 חוזר לקדנציה שלישית באצטדיון הבומבונרה. אוהדי הקבוצה הפעילו לחץ בימים האחרונים להשיב אותו, בתקווה שיוכל לשחזר את ההצלחות שלו. ביאנצ'י הוליך את בוקה ל-4 אליפויות ארגנטינה, 3 זכיות בקופה ליברטאדורס ופעמיים בגביע הבין-יבשתי. כל זאת, בזמן מועט, בין השנים 1998-2001 ו-2003-2004.

ביאנצ'י מגיע לבוקה במקומו של חוליו סזאר פאלקוני, שפוטר לאחר שהקבוצה סיימה רק במקום ה-6 בטורניר האפרטורה האחרון. המאמן החדש יקבל חוזה לשלוש וחצי שנים וההצגה הרשמית שלו תהיה ברביעי. משרת האימון האחרונה של ביאנצ'י הייתה ב-2006, כאשר הדריך את אתלטיקו מדריד.

"חברי ואוהדי בוקה, קרלוס ביאנצ'י הסכים לקבל את הצעת המועדון ושוב יהיה המאמן של בוקה ג'וניורס", נכתב בהודעה הרשמית מטעם הקבוצה, "זו שמחה גדולה שהמאמן הכי מוצלח בהיסטוריה שלנו חוזר לבוקה. אנחנו מאחלים לו הצלחה גדולה".