ניואלס עלתה לחצי גמר גביע ליברטדורס אחרי 26 פנדלים

מקסי רודריגס כבש את הבעיטה המכריעה ב-9:10 הזוי על בוקה ג'וניורס בגומלין. רונאלדיניו יהיה היריב הבא?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.05.13 - 07:46
מקסי והחבר'ה, מותחן מהסרטים (האתר הרשמי)
מקסי והחבר'ה, מותחן מהסרטים (האתר הרשמי)
תחילת כתבהכבר ראינו לא מעט משחקים משוגעים בדרום אמריקה, אבל על כזה דבר קשה להאמין. ניואלס אולד בויס עלתה לחצי גמר גביע ליברטדורס אחרי דו-קרב של 26 פנדלים בדרך ל-9:10 הזוי על בוקה ג'וניורס בדרבי ארגנטינאי עצבני. אולימפיה הפראגוואית עברה את פלומיננזה מברזיל.

ניואלס-בוקה 0:0 (9:10 בפנדלים)
אחרי בצורת שערים במשחק הראשון ביניהן, הדרבי הארגנטינאי הזה הגיע לגומלין בעיר רוסאריו והסתיים בדרמה ענקית. האורחים מבואנוס אירס נותרו בעשרה שחקנים מהדקה ה-57, בעקבות הרחקתו של קלמנטה רודריגס, הבלאגן האמיתי התחיל רק מאוחר יותר.

אחרי 0:0 בסיום 180 הדקות של המפגש הלכו שתי הקבוצות לדו-קרב מהנקודה הלבנה. דווקא שם פתח חואן רומן ריקלמה הוותיק עם החמצה, אבל זה לא אומר שהוא לא קיבל הזדמנות לתקן.

אחרי 12 בעיטות לכל צד (ביניהן גם אחת מדויקת של אותו ריקלמה) ו-9:9 על לוח התוצאות, נאהואל גוסמן עצר את הכדור של חואן מנואל מרטינס. מקסי רודריגס, אקס אתלטיקו מדריד וליברפול, ניגש לבעוט בפעם השניה שלו וגם הפעם הבקיע - 9:10 הזוי לניואלס בסיום בדרך לחצי הגמר.

כעת מחכה הקבוצה מרוסאריו למנצחת במפגש בין אתלטיקו מיניירו הברזילאית לטיחואנה המקסיקנית, כאשר במשחק הראשון השיגו רונאלדיניו וחבריו 2:2 בחוץ.

אולימפיה-פלומיננזה 1:2
אחרי 0:0 בברזיל, החבורה מפראגוואי חזרה הביתה ועשתה את המוטל עליה בדרך לחצי הגמר. ריינר האורח כבש ראשון (10), לפני שחואן סלגיירו הפך עם צמד (35 ו-41 בפנדל). היריבה הבאה תהיה סנטה פה הקולומביאנית, שעברה את ריאל גראסילאסו הפרואנית עם 1:5 בסיכום המפגש הכפול ביניהן.