בקהאם שוקל להקים קבוצת MLS במיאמי: "רעיון מלהיב"

יחדור לטריטוריה של לברון ג'יימס? הכוכב האנגלי שפרש לאחרונה, הספיק כבר להיפגש עם נציגים בפלורידה

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.13 - 18:33
בקהאם. עובר אל מאחורי הקלעים (gettyimages)
בקהאם. עובר אל מאחורי הקלעים (gettyimages)
תחילת כתבהרק בחודש שעבר, דייויד בקהאם סיים את קריירת הכדורגל העשירה שלו בגיל 38. רבים היו לוקחים את הזמן שלהם בשלב הזה, כדי ליהנות קצת מהחיים ולנפוש כאוות נפשם. לא בקהאם. הכוכב האנגלי שוקל להקים קבוצת כדורגל חדשה במיאמי שתתחרה ב-MLS, וכבר החל בצעדים הראשונים כדי לבדוק את השטח.

בקהאם נמצא בימים אלה בדרום פלורידה ואף נכח במשחק של ההיט מול אינדיאנה בסדרת גמר המזרח ב-NBA. אבל הוא לא נמצא שם כדי לצפות בכדורסל בלבד. הקשר ערך סיורים במתקנים ברחבה מחוז מיאמי-דייד ונפגש עם בכירים בוועדת הספורט של המחוז, כדי להכיר את התנאים המקדימים להקמת קבוצה בליגת הכדורגל האמריקנית.

הוא סיפר לרשת טלוויזיה מקומית: "אני חושב שלהביא קבוצת MLS לדרום פלורידה זה רעיון מלהיב. אני חושב שלאוהדים במיאמי יש הרבה תשוקה לענף ולניצחונות, וכמובן שהמועדון יהיה חייב להיות מצליח, אבל זה בהחלט מרגש".

בעבר כבר היו ניסיונות לפתוח מועדון ב-MLS במיאמי, כולל מצידו של המיליארדר מרסלו קלאורה, אבל הן לא צלחו. אותו קלאורה ליווה את בקהאם בסיורים שלו והם עשויים לשתף פעולה. לפני כשבועיים הניו יורק יאנקיז ומנצ'סטר סיטי הודיעו שיפתחו במשותף קבוצה נוספת ושנייה בניו יורק, כאשר נכון לעכשיו ישנן 19 קבוצות בליגה.