מיישר קו: רונאלדיניו עבר ניתוח קוסמטי בפיו

המנתח סידר את מה שעשרות בלמים לא הצליחו וגם לברזילאי יש שיניים ישרות. בקרוב: הבכורה לחיוך החדש

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.13 - 14:40
רונאלדיניו, זו תמונת ה"לפני" (Gettyimages)
רונאלדיניו, זו תמונת ה"לפני" (Gettyimages)
תחילת כתבהעשרות בלמים ניסו, קשרים אחוריים נכנסו בו ובסוף מנתח אחד הצליח במשימה. רונאלדיניו עבר ניתוח קוסמטי בפיו במטרה ליישר את שיניו ולתקן מעט את העקמומיות בלסת שלו. עדיין לא פורסמו תמונות, אבל בהחלט מדובר במחיקתו של סימן היכר.

על פי ענקית התקשורת הברזילאית "גלובו", הקשר בן ה-33, שזכה פעמיים בעבר בכדור הזהב הניתן לשחקן השנה בעולם, הגיע לעיר בלו הוריזונטה בברזיל ושם עבר את ההליך הכירורגי. מלבד יישור שיניים, מדובר גם בהתקנת כתרים ובהליך צמצום חניכיים.

"זה חלק מהטיפול הדנטלי הרגיל שלו ולא ישפיע עליו בכלל. הוא מסוגל להתאמן כרגיל", הכריז אחיו רוברטו אסיס, המשמש גם כסוכנו של רונאלדיניו. המשחק הראשון עם החיוך החדש אמור להיות המפגש בין אתלטיקו מיניירו לבאהיה כבר הלילה במסגרת הליגה הברזילאית.

כזכור, רונאלדיניו ואתלטיקו מיניירו זכו לאחרונה בגביע הליברטאדורס, המקבילה הדרום אמריקאית לליגת האלופות של אופ"א, והכוכב עצמו הכריז: "זו תשובה לכל מי שאמר שרונאלדיניו גמור. אני רוצה להיות בסגל לגביע העולם בברזיל 2014".

כעת רק נותר לראות אילו עוד פגעים יתוקנו בשנים הקרובות. האם פרנק ריברי וקרלוס טבס ייפטרו מהצלקות? האם ז'וזה בוסינגווה יפריד בין הגבות? האם גארת' בייל יעשה משהו עם האוזניים הבולטות? האם זלאטן איברהימוביץ' יסדר את האף? אחרי הצעד של רונאלדיניו, הכל אפשרי.