לברון יקח חלק בקבוצה שבקהאם יקים במיאמי?

כדורגלן העבר פנה לכוכב ה-NBA והציע לו תפקיד במועדון הכדורגל החדש

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.11.13 - 09:02
יקימו מועדון בו הבעלים יותר מפורסמים מהשחקנים? (gettyimages)
יקימו מועדון בו הבעלים יותר מפורסמים מהשחקנים? (gettyimages)
תחילת כתבה

אין הרבה סופרסטארים בעולם הספורט, שגדולים יותר מלברון ג'יימס ודייויד בקהאם. כעת השניים קרובים מאי פעם לשתף פעולה, אבל לא על המגרש כי אם במסדרונות ההנהלה. בקהאם, שעושה מאמצים להקים קבוצת MLS חדשה במיאמי, גייס את קינג ג'יימס והציע לו תפקיד במועדון.

החברות בין שני הענקים החלה בשנה שעברה, כאשר הכדורגלן הבריטי החל לבקר במשחקי מיאמי היט. בקס, שעבר לגור במיאמי לאחר הפרישה ממשחק פעיל בקיץ, נוכח באופן קבוע באולם של אלופת ה-NBA והוא החל לגשש עם הפורוורד על האפשרות שיצטרף אליו בפרויקט החדש. שיחות בלתי רשמיות כבר נערכו בין שני הכוכבים ומקורות טוענים שהם יערכו פגישות נוספות בשנה הבאה.

כחלק מההסכם שחתם עם ה-MLS ב-2007, כאשר עבר לשחק בשורות הלוס אנג'לס גלקסי, לחוזה של בקהאם הוכנס סעיף לפיו יש לו אפשרות לרכוש מועדון בליגה בהנחה משמעותית. כעת הוא מנסה לנצל את האפשרות הזו כדי לפתוח מועדון חדש בליגה, ומגייס כמה שיותר שמות גדולים כדי לעזור לו למשוך עניין.

עבור לברון זו לא תהיה הפעם הראשונה שהוא מעורב במועדון כדורגל. כזכור, ב-2011 הוא רכש מניות של ליברפול, כאשר איש העסקים האמריקני ג'ון הנרי השתלט על המועדון. מעניין את מי הוא יעדוד אם קבוצת הכדורגל ממיאמי תפגוש יום אחד את הרדס...