כוכב ענק מחפש קבוצה: רונאלדיניו נפרד מאתלטיקו מיניירו

הקשר, שנעלם לאחרונה למועדון, עזב. בבשיקטאש כבר מפנטזים על צירופו

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.07.14 - 22:04
מה היעד הבא? (GETTYIMAGES)
מה היעד הבא? (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

גם בגיל 34, רונאלדיניו לא נרגע. למרות שהייתה תחושה שהסופרסטאר מצא את הנחלה כששב הביתה לברזיל, הוא מתעקש להמשיך בנדודים. היום (שלישי) הקשר שוחרר מקבוצתו, אתלטיקו מיניירו בטונים מעט צורמים, בעקבות אירועי השבוע האחרון.

בשבוע שעבר, קצת אחרי הזכייה של מיניירו בסופר-קאפ הדרום אמריקאי, קיבל רונאלדיניו אישור מיוחד להגיע לפורטו ולהשתתף במשחק הפרידה של דקו. למרבה ההפתעה, הפנומן מעולם לא הגיע לשם, על אף שדקו פנה אישית בבקשה לברזילאים לשחרר אותו. כשהתבקש לספק הסברים, הוא גם לא טרח לעשות זאת.

בניגוד לראשי המועדון, חבריו של רונאלדיניו לקבוצה כבר הרגישו שהשחקן מתכנן לעזוב. "הדרך שבה הוא נפרד אחרי הסופר-קאפ נתנה את התחושה שהוא שיחק את המשחק האחרון שלו בקבוצה", סיפר החלוץ ז'ו. ממיניירו נמסר שתינתן האפשרות ל"דיניו" להסביר את מעשיו, אבל ההחלטה המשותפת להיפרד כבר התקבלה, כאמור, על ידי שני הצדדים.

לאן כעת יילך הפנומן? על-פי דיווחים, בשיקטאש היא המועמדת המובילה להיות התחנה הבאה בקריירה של הברזילאי הוותיק ולשם כך מוכנה להשקיע הרבה כסף. הטורקים ישחקו במוקדמות ליגת האלופות ואם ישימו יד על הכוכב, יהיה מעניין לראות אם יוכל להשתלב מחדש במפעל היוקרתי, בו לא שיחק מאז שהיה שחקן מילאן ב-2011.