מאס בביקורת? מסי מתכוון לקחת הפסקה מהנבחרת

אחרי האכזבה הענקית במונדיאל, והביקורת הרבה שבאה, הכוכב של ארגנטינה רוצה מנוחה. יו"ר ההתאחדות: "ליאו יחזור בוודאות ברגע שיהיו משחקים חשובים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.09.14 - 10:58
מסי, רוצה לנוח (GETTYIMAGES)
מסי, רוצה לנוח (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

לליונל מסי יש חלום אחד גדול והוא לזכות עם נבחרת ארגנטינה בגביע העולם. אבל האם הסופרסטאר הגיע למסקנה כי ההקרבה בדרך להגשמת החלום פשוט לא שווה את זה? על פי דבריו של יו"ר ההתאחדות בארגנטינה, הפרעוש מתכוון לקחת הפסקה בתקופה הקרובה ממשחקי האלביסלסטה.

"הרצון של מסי מובן, והמנוחה תעשה לו רק טוב", אמר חוליטו גרונדונה, בנו של חוליו גרונדונה המנוח שכיהן כיו"ר ההתאחדות במשך כמעט 40 שנים. עם זאת, גרונדונה ג'וניור הבהיר: "הכוונה של ליאו היא לחזור לנבחרת בעתיד, וזו רק שאלה של זמן עד שזה יקרה. ברגע שיהיו משחקים חשובים, ברגע שנצטרך אותו, הוא יגיע בוודאות".

ולמרות שנראה כי מדובר בידיעה חדשותית יוצאת דופן, צריך לשים את הדברים בפרופורציות. עד הקיץ הבא, אז ייערך הקופה אמריקה בצ'ילה, לנבחרת ארגנטינה לא צפויות משימות משמעותיות מדי - כך שהרצון של מי שנתון בכל עת תחת לחץ אדיר לקחת הפסקה נראה סביר למדי.

כזכור, במונדיאל האחרון הגיעו מסי וארגנטינה עד הגמר במרקאנה, שם הפסידו 1:0 לגרמניה אחרי שער של מריו גצה בתוך ההארכה. הפרעוש אמנם כבש ארבעה שערים בשלב הבתים, אבל בארבעת המשחקים בשלב הנוקאאוט גילה יכולת פושרת למדי, דבר שהביא לגל של ביקורת כלפיו. גם בגלל זה, כנראה, מסי החליט לקחת פסק-זמן.