זה מה שנשאר: סיבוב הופעות אחרון של פירלו

הקונצרט של המאסטרו קרב לקיצו, ואנדראה פירלו יסכם קריירה מפוארת בעוד כחודשיים מהיום. הזדמנות אחרונה בהחלט לצפות בקשר-העל האיטלקי רגע לפני שריקת הסיום

גיל לוין
גיל לוין  10.10.17 - 13:29

תגיות: יובנטוסמילאן

תחילת כתבה

בעוד כחודשיים מהיום, ייפרד הענף מאגדת דשא נוספת, כשאנדראה פירלו, הקשר בן ה-38 יפרוש ממשחק פעיל עם סיום החוזה שלו בניו יורק סיטי.

אז אם אתם חולמים לצפות באיטלקי מתרוצץ על כר הדשא במשחקיו האחרונים אי פעם, ואולי גם לוקח אליפות אחרונה ומרגשת רגע לפני פרישה – מהרו לכרטס ולארוז, כי הקבוצה הניו-יורקית נמצאת כעת שני מפגשים בלבד לפני סיום העונה הסדירה ותחילת שלב הפלייאוף המכריע, כך שמדובר בדמדומי הקריירה של אחד הגדולים ששיחקו את המשחק.

נכון לרגע זה, ניו יורק סיטי ממוקמת במקום השני בטבלה ומקומה בחצי גמר המזרח מובטח לעת עתה. המשחק האחרון של הקבוצה בעונה הסדירה יערך ב-22/10/17, כשקולומבוס יגיעו להתארח באצטדיון הניו-יורקי - "יאנקי". לאחר מכן, יחל שלב הפלייאוף ב-25/10/17, ונקווה לראות את הכוכב האיטלקי גם בגמר המכריע שיערך ב-09/12/17.

הקשר האגדי שידוע בבעיטותיו החופשיות, בשליטתו בכדור ובמסירותיו המדויקות, גדל בברשייה, המשיך לאינטר, דילג אל היריבה העירונית מילאן וסיים את דרכו בליגה האיטלקית במדי יובנטוס. פירלו מחזיק ברזומה עשיר של תארים ואליפויות, ביניהם ניתן למנות 6 אליפויות איטליה, שתי זכיות בליגת האלופות וזכייה סנסציונית במונדיאל 2006, והוא נחשב בעיני רבים לכדורגלן הטוב בהיסטוריה האיטלקית.

ב-2015 עבר המאסטרו לארצות הברית ומאז משחק כאמור ב-MLS עם ניו יורק סיטי, כשב-31 בדצמבר, עם סיום חוזהו, יחתום במועדון האמריקאי 22 שנים של קריירה מפוארת.