ליאו מסי או רונאלדו? בולט בראיון מרתק

אגדת האתלטיקה דיבר על התקופה ככדורגלן ועם מי היה רץ 4X100

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.09.19 - 10:08
תחילת כתבה

יוסיין בולט חקק את שמו בספר דברים הימים של הספורט ונחשב לאחד האתלטים הגדולים אי פעם, אבל הסבת המקצוע שביצע לכדורגל לא הסתיים טוב, בלשון המעטה. עם זאת, זה לא מה שמנע מהאצן הג'מייקני האדיר לספק ראיון מרתק לאתר הרשמי של פיפ"א לקראת חלוקת פרס "The Best", לדבר על המועמדים ולספק מספר ציטוטים מעניינים.

"אני אוהב לשחק כדורגל, אבל בהתחשב בגילי והעסקים האחרים שלי, לא יכולתי להקדיש את הזמן הדרוש לקריירה חדשה, אמשיך לשחק במשחקי צדקה", סיפר בולט וכשנשאל לאן היה מגיע אם היה מפתח קריירה ככדורגלן במקום אתלט טען: "קשה מאוד להגיד, אני אוהב כדורגל, אבל לא מתחרט על קריירת האתלטיקה שלי. לא הייתי משנה דבר".

על השאלה המתבקשת מכולן - ליאו מסי או כריסטיאנו רונאלדו - ענה בולט: "לשניהם יש קריירות מדהימות והם גאוני כדורגל. תמיד הייתי אוהד גדול של רונאלדו משום שאני מעריץ את העובדה שהצליח במספר ליגות: באנגליה, ספרד ועכשיו באיטליה".

וירג'יל ואן דייק, מסי ורונאלדו נאבקים על התואר הנוצץ כמו גם על כדור הזהב שיחולק בסוף השנה. "שלושתם שחקנים נהדרים, רונאלדו ומסי זכו בתואר חמש פעמים, בעוד ואן דייק בתואר של אופ"א. אולי הזמן שלו הגיע, אבל כאוהד יונייטד הייתי מצביע לרונאלדו", טען בולט ולסיום סיפר עם אילו שלושה שחקנים היה מתחרה בריצת 4X100: "רונאלדו, קיליאן אמבפה וגארת בייל".