הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיזוק ברזילאי: גיטלר תשתתף במשחק השלום

שחקנית הפוצ'יוולי היהודיה תגיע לישראל יחד עם רונאלדיניו. צפו בביצועיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.09.19 - 12:16

תגיות: נטליה גיטלר

בעוד חודש בדיוק יערכו אירועי משחק השלום, וכעת הפרויקט המבורך מקבל חיזוק דרום אמריקאי: נטליה גיטלר, שחקנית הפוצ'יוולי היהודיה-ברזילאית הפופולארית בעולם. גיטלר (32), משתייכת לברנז'ה של כוכבי הכדורגל הברזילאים המפורסמים בכל העולם כמו רונאלדיניו וניימאר, אותם היא מגייסת פעמים רבות לטובת משחקי ראווה בחופי ברזיל ובעולם לכולו, לקידום ענף הפוצ'וולי בכלל ונשים בפרט.

גיטלר, ביקרה מספר פעמים בישראל בעבר, גם כחניכת פרויקט "תגלית" וגם באופן מקצועי לגמרי כשהשתתפה בתחרויות פוצ'יוולי כמו אליפות העולם שהתקיימה באילת ואף השתתפה במכביה. הפעם, היא מגיעה לישראל, בהזמנת חברת MTR7, המארגנת את משחק השלום שיתקיים ב-29/10 באצטדיון סמי עופר בחיפה, כשמספר ימים לפני המשחק היא תשתף בטורניר פוצ'יוולי מיוחד באילת, לשם היא מקווה שתצליח להביא גם את רונאלדיניו, שיפגין את כישוריו גם על המגרש החולי.

"אנחנו מדברים על זה, ורונאלדיניו מאוד רוצה להגיע לאילת ולשחק איתי פוצ'יוולי על החוף. זה תלוי בלו"ז שלו והוא עושה את כל המאמצים להקדים את נחיתתו בישראל לצורך כך", אמרה גיטלר, שסרטונים רבים שלה משחקת עם רונאלדיניו ועוד שחקנים מפורסמים, מככבים ברשתות החברתיות שלה, לטובת מיליוני מעריציה מסביב לעולם.

גיטלר, מעידה על עצמה כי היא שומרת על המסורת היהודית שלה, מספרת על ההתרגשות לקראת החזרה לישראל, "התחברתי מאוד ליוזמה היפה של משחק השלום, אלו בדיוק הדברים שישראל צריכה לעשות כדי להראות לעולם איזה מקום יפה יש פה ושאפשר לגשר על הפערים בעזרת אחווה וכדורגל. אני רוצה לאחל לכולם שנה טובה וחיבוקים, נתראה ממש בקרוב".

צפו בביצועיה>>>