הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי אקוודור ת"א: הצוות המיוחד של קרויף

ההולנדי צירף לאל טרי את חואן פאבלו, קרלוס גרסיה וטוריחו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.02.20 - 09:17
תחילת כתבה

הם הצעידו את מכבי תל אביב להישגים בליגת העל אז האם זה יעבוד גם באקוודור? ג'ורדי קרויף, שמונה לאחורה למאמן הנבחרת הדרום אמרקיאית, הכריז על הצוות המקצועי שילווה אותו בתקופה הקרובה והוא כולל שלל אישים שעברו באלופה הישראלית המכהנת.

נתחיל עם עוזר המאמן, הלא הוא קרלוס גרסיה. הבלם שהיה אחד משחקני הרכש הראשונים של קרויף כמנהל המקצועי של מכבי ת"א אי שם ב-2012 כבר פרש מזמן וכבר הספיק לעבור בתפקיד מקצועי בשורות הצהובים. כעת, הוא יקבל הזדמנות ללמוד מההולנדי ולעמוד לצידו בקמפיין הקופה אמריקה הקרוב.

עוד שחקן צהוב בעבר שיעבוד עם קרויף באקוודור הוא חואן פאבלו קולינאס. השוער הספרדי הגיע למכבי ת"א בקיץ 2013, זכה איתה באליפות, בטרבל ההיסטורי ב-2015 והיה אחד האחראים לעלייתה לשלב הבתים של ליגת האלופות, אבל אז הוא הוחלף במפתיע על ידי פרדראג ראיקוביץ'. כעת, הוא יהיה מאמן השוערים של הנבחרת אותה מוביל ההולנדי.

וגם חואן טוריחו, שהיה מאמן הכושר של מכבי ת"א במשך חמש עונות יחבור לקרויף באותו התפקיד. הספרדי עבד בין היתר בוולנסיה וגם היה מאמן הכושר בתקופה בה לקח על עצמו ההולנדי את משרת האימון במכבי ת"א, בעונה שהסתיימה במקום השני וללא אליפות.