יצטרף לוואקמה? דיווח: טרבזונספור פנתה לשרי

קשרה של מכבי חיפה נמצא על הכוונת של הטורקים, שכבר החלו במגעים עם הסוכן של ההולנדי על פי הפרסום. במקביל, הסגולים דחו הצעה של 8 מיליון יורו על אקס באר שבע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.04.20 - 09:51
תחילת כתבה

אוהדי מכבי חיפה צריכים לחשוש? אחד השחקנים היותר משפיעים על התוצאות המעולות של הקבוצה מהכרמל העונה, צ'ארון שרי, נמצא על הכוונת של טרבזונספור. על פי פרסומים בתקשורת הטורקית, הקבוצה כבר נמצאת במגעים עם הסוכן של ההולנדי. יש לציין כי נותרה לו עונה נוספת בחוזה, ובמועדון לא מתכוונים לשחררו. ככל הידוע לערוץ הספורט, טרם נעשתה פנייה רשמית.

הקשר שיחק בעונה שעברה בקייסריספור, אז הוא רשם 33 הופעות בליגה הטורקית וכבש תשעה שערים. העונה הוא כבש שמונה שערים במדים הירוקים והוסיף שמונה בישולים ב-26 הופעות בליגת העל. אם הוא יגיע לטרבזונספור, הוא יצטרף לעוד זר שעזב את הארץ - טוני וואקמה.

החלוץ המוצלח ששיחק בעבר בהפועל באר שבע נחשב לאחד השחקנים הטובים בטורקיה כיום, עם מספר הופעות מאד מרשימות שגרמו ללא מעט התעניינות בקרב קבוצות אחרות בעולם. על פי דיווחים אחרים בכלי התקשורת במדינה, הקבוצה כבר דחתה הצעות על השחקן. אל-הילאל הסעודית למשל הציעה 8 מיליון יורו עליו, וראשי המועדון העדיפו לסרב. גם בסין הניגרי מבוקש.