רובן ראיוס: הסעיף שמותיר ערפל על עתידו באנורתוזיס

כך הקורונה השפיעה על עתידו באנורתוזיס של אקס מכבי חיפה

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.20 - 15:01

תגיות: רובן ראיוס

תחילת כתבה

דווקא אחרי העונה הכי טובה שלו בקריירה, רובן ראיוס נמצא בפלונטר לא פשוט בנוגע לעתידו. אקס מכבי חיפה חווה עונה נהדרת באנורתוזיס היוונית, שכבש 14 שערים ב-23 מחזורים מפתיחת העונה, שהובילו את הכחולים למקום השני עם מספר נקודות זהה למוליכה אומוניה ניקוסיה.

הפגרה הכפויה בקפריסין יצרה מצב לא פשוט עבור הנהלתה קפריסאים, על פי חוזהו של ראיוס, ברגע שהוא מגיע ל-25 הופעות, חוזהו מוארך אוטומטית בעונה נוספת. למרות היכולת הגבוהה, המצב הכלכלי של הקפריסאים לא פשוט, בוודאי לאור משבר הקורונה, והם לא מעוניינים לשלם לו שכר של 250 אלף יורו לעונה, כפי שכתוב בחוזה הקיים.

לכן, ראשי הקבוצה מנסים להגיע עם ראיוס להבנות על הארכת חוזה בסכום מופחת (200 אלף יורו), אולם הוא מבחינתו רוצה לקבל את השכר שנקוב בחוזה. המצב יוצר עבור אנורתוזיס בעיה מקצועית, שכן על פי אותו דיווח, הכחולים שוקלים לא לאפשר לראיוס לשחק עוד העונה, במידה שהליגה תחזור, וזאת כדי שהאופציה על חוזהו לא תמומש.

אם הם אכן יושיבו אותו ביציע, הדבר יהווה מכה אנושה למאבקי האליפות של אנורתוזיס. בכל מקרה, כשהוא בקרוב יהיה בן 34, ראיוס נמצא לפני החוזה "הגדול" היחסית אחרון שלו, כששמו הטוב בקפריסין צפוי להשאיר אותו באי השכן, באנורתוזיס, או בקבוצה אחרת.