"כריסטיאנו? רונאלדו הברזילאי היה ברמה אחרת"

מיקאל סילבסטרה, ששיחק עם שניהם, קבע: "ל-CR7 שלושה-ארבעה טריקים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.04.20 - 21:42
תחילת כתבה

מיקאל סילבסטרה, זוכרים? מגן העבר ששיחק בין היתר באינטר, מנצ'סטר יונייטד וארסנל, שיתף פעולה עם כדורגלנים גדולים וגם התחרה נגד יריבים מהשורה הראשונה בעולם. הצרפתי שהעביר את רוב הקריירה במדי השדים האדומים, השתתף בצ'ט קבוצתי של המועדון וסיפק תשובה מעניינת לשאלה 'מי שחקן המרשים ביותר?'.

בלי יותר מדי היסוסים, סילבסטרה ענה: "רונאלדו הברזילאי, הוא היה בלתי ניתן לעצירה. לא סתם קוראים לו 'אל פנומנו'. שיחקתי נגד מסי ועם כריסטיאנו במנצ'סטר, אבל רונאלדו הוא משהו אחר בהקשר של מהירות".

הצרפתי והברזילאי חלקו את חדר ההלבשה באינטר בעונת 1998/99, מיד אחרי סיומו של הגביע העולמי באותה שנה. לאחר מכן, עבר המגן ליונייטד שם בילה עם הפורטוגלי במשך חמש עונות החל מ-2003. "כריסטיאנו עושה הכל ברמה גבוהה. יש לו שלושה-ארבעה טריקים שהוא מבצע ברוב הזמן, אבל רונאלדו (הברזילאי) השתמש בכל פעם במשהו אחר".

"הוא המציא דברים על המקום, אז לא היית יכול להוביל אותו ימינה או שמאלה בכלל שהוא היה יוצא מהסיטואציות האלה, לא משנה מה. הוא יכול היה לכבוש מכל עמדה. הוא שיחק על רגל אחת בשלב מסוים ועדיין היה מנצח את שחקני ההגנה הטובים בכל רחבי אירופה", סיכם סילבסטרה. 

ומה אתם חושבים? הצביעו בסקר>>>