גונסאלו היגוואין: האם חלוץ יובנטוס יחזור לריבר פלייט?

הסקורר הארגנטיני הוותיק, ששוהה במולדתו לצד אימו החולה, עשוי לחזור למועדון נעוריו. "הוא אליל פה", אמר המנהל הספורטיבי, אנסו פרנצ'סקולי האגדי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.20 - 17:17
תחילת כתבה

13 שנים וחצי לאחר שעזב לטובת קריירה באירופה, האם גונסאלו היגוואין יחזור אל מועדון נעוריו, ריבר פלייט? אם זה היה תלוי רק בחלוץ ובריבר, נראה כי התשובה הייתה חיובית באופן חד משמעי. המכשול: החלוץ הארגנטיני נמצא תחת חוזה ביובנטוס עד קיץ 2021.

על פי הערכות, "פיפיטה" היגוואין, ששוהה לצד אימו החולה בארגנטינה, מעוניין להישאר במולדתו, ועל כן חזרה הביתה, לריבר פלייט, הופכת אופציה מוחשית. במועדון, כאמור, יקבלו אותו בזרועות פתוחות, כפי שציין המנהל הספורטיבי בשיחה עם התקשורת האיטלקית.

"זה תמיד נחמד כשאליל בריבר פלייט חוזר ללבוש את החולצה של המועדון. עבורנו הוא שחקן חשוב מאוד, הוא גדל כאן וגם אבא שלו שיחק בריבר", אמר אנסו פרנצ'סקולי האגדי והוסיף: "זה חשוב מאוד עבור מועדון כמו שלנו כששחקן רוצה לחזור לכאן. נדבר איתו דרך הערוצים הרשמיים בעתיד. בסופו של דבר, הוא יהיה זה שיקבל את ההחלטה".

גונסאלו היגוואין עזב את ריבר פלייט ואת ארגנטינה אי שם בינואר 2007, והצטרף לשורות ריאל מדריד. הוא חורר רשתות עבור הבלאנקוס במשך שבע עונות, אחריהן עבר לשלוש עונות בנאפולי. את שלוש השנים האחרונות הוא מבלה במדים השחורים-לבנים של יובנטוס, כאשר בתווך הושאל גם למילאן ולצ'לסי. בין השאר, להיגוואין שלוש אליפויות עם ריאל, שתיים עם יובנטוס וכן זכייה בליגה האירופית עם צ'לסי.