"גדי קינדה ימשיך להוביל את הקישור של קנזס סיטי"

בארה"ב מתכוננים לחזרת הליגה הבכירה בכדורגל, ולא שוכחים את הסיפתח של הקשר הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.06.20 - 09:01
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

בצל המאבק נגד חזרת ליגת ה-NBA, בארה"ב מתעסקים גם בניסיון לחדש ענפים אחרים. הליגה הבכירה בכדורגל, ה-MLS, אמורה לשוב בתחילת חודש יולי עם מתכונת חדשה ומעט יותר קצרה על מנת לחתום את העונה במהרה. מבחינת גדי קינדה, המתכונת לא אמורה להיות רלוונטית, כל עוד הוא ימשיך עם היכולת אותה סיפק בשני המשחקים הראשונים שלו לפני שהעונה הוקפאה.

הקשר, שכבש שני שערים בשני מחזורי הפתיחה, יצר באז גדול מסביבו, ובתקשורת האמריקנית לא שכחו זאת. כתבים בכירים המזוהים עם הענף בארה"ב החלו לנתח כיצד העונה תיראה עם המתוכנת הזאת, בה הקבוצות חולקו לבתים של ארבע (פרט לבית אחד של שש קבוצות) ובסיום יהיה שלב נוק-אאוט. ספורטינג קנזס סיטי שובצה לבית 4 עם מינסוטה, קולורדו וסיינט לואיס, ורבים מחשיבים אותה כפייבוריטית להעפלה לסיבוב הבא מהמקום הראשון.

קינדה, שפתח בשני משחקי הבכורה שלו, צפוי להמשיך להיכלל ב-11 כשחקן שייחשב כמפתח להמשך העונה של SKC. יש לציין שהקבוצה איבדה שחקן קישור לא פחות חשוב, פליפה גוטיירז, שלפני שבוע עבר ניתוח מוצלח בברך וייעדר תקופה ארוכה. בעקבות כך, מאמינים התקשורת כי קינדה יהיה מבין השחקנים שיובילו את חוליית הקישור לפחות במשחקים הראשונים של שלב הבתים.

באחד האתרים אף ציינו כי ישנו שחקן אחר שמועמד למלא את מקומו של גוטיירז בהרכב, וזה עשוי לפגוע בדקות של קינדה בעקבות המערך של הקבוצה. אולם, באותו אתר גם הזכירו את "הפצצה שלו מול ונקובר", שזה היה שער הבכורה שלו ב-MLS, משהו שיכול לבוא לטובתו בעקבות הביצוע המרשים.