נאתכו ופרטיזן הפסידו בפנדלים בגמר הגביע

צפו: מספרת אדירה בדקה ה-96, פרובוקציות והפסד לוויבודינה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.06.20 - 22:54
תחילת כתבה

אכזבה לביברס נאתכו. קפטן נבחרת ישראל ופרטיזן בלגרד נפרדו הערב (רביעי) מהגביע הסרבי אחרי הפסד 4:2 לוויבודינה בדו קרב מהנקודה הלבנה (2:2 ב-120 דקות), בגמר סוער במיוחד שנערך לעיני קהל. פרטיזן, שזכתה בגביע בארבעת הגמרים האחרונים, ראתה אותו עובר לבית חדש, בגמר הגביע הראשון שהגיע לפנדלים מאז 2005.

מיליאן ווקאדינוביץ' הכניע את ולדימיר סטויקוביץ' בדקה ה-37 כדי לקבוע 0:1 לוויבודינה, ופטאר בוייץ' הכפיל בפתיחת המחצית השנייה (56). אך פרטיזן לא ויתרה ובדקה ה-80 פיליפ דטפאנוביץ' צימק ל-2:1, ושש דקות בתוך תוספת הזמן הגיע אחד מרגעי השיא של המשחק, כשסטרהינייה פאבלוביץ׳ השווה במספרת אדירה אחרי כדור קרן, ושלח את המשחק להארכה.

התוצאה נשמרה גם אחרי 120 דקות ושתי הקבוצות הלכו להכרעה מהנקודה הלבנה. נאתכו דייק נהדר בפנדל בראשון, אך למרות הכל, חבריו החמיצו פעמיים מהנקודה הלבנה, בעוד וויבודינה דייקה בכל הבעיטות שלה.

בין לבין, כיאה למעמד, אי אפשר היה גם בלי פרובוקציות. אחרי הפנדל השלישי של וויבודינה, מלדן דבטאק התגרה בקהל וגם למהומה, שבה היה מעורב גם נאתכו הזועם. בסופו של דבר, זה הסתיים בהרחקות של מאמן וויבודינה ננאד ללאטוביץ' וניקולה סימיץ' שישב על הספסל, אך כנראה שזה לא ממש הפריע להם כשהם הניפו את התואר.