הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מגה ספורט תעניק חסות לטוטנהאם נגד רומא

לקראת המשחק, לקוחות הרשת יוכלו לזכות בכרטיסים זוגיים בשווי 2,600 ש"ח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.22 - 11:54

רשת "מגה ספורט" מקבוצת MGS, תעניק את חסות רשמית למשחק הכדורגל המסקרן שייערך הקיץ בישראל בין טוטנהאם לרומא, באצטדיון סמי עופר ב-30.7. החסות, בהשקעה של מאות אלפי שקלים, כוללת נראות, מיתוג וחשיפה נרחבת למגה ספורט במשחק עצמו, פעילות תוכן ייחודית אשר תהיה משודרת גם בטלוויזיה לכל העולם וקמפיין המקדם פעילות שיווקית בחנויות הרשת. הפעילות מתקיימת במסגרת שיתוף פעולה עם חברת MTR7 שמפיקה את המשחק.

לקראת המשחק המבוקש תתקיים ברשת מגה ספורט, הפרוסה בכל רחבי הארץ עם מעל 80 סניפים, פעילות שיווקית תחת השם "יציע האלופים של מגה ספורט". בין התאריכים 7-25.7  כל מי שיגיע לחנויות הרשת – חברי מועדון ומצטרפים חדשים, שיקנו בכל סכום שהוא, יוכלו לזכות ב- 10 כרטיסים זוגיים למיקום הכי שווה באצטדיון בשווי של כ- 2600 שקל לזוג. מדובר ביציע עיתונאים מסוג כסף- פרימיום הנחשב למיקום הכי שווה שיש, הממוקם קרוב מאוד ליציאה ולכניסה של השחקנים. 

בנוסף לכך, בין עשרת הזוכים, שיגיעו ויהיו נוכחים במשחק עצמו, תוגרל טיסה זוגית לאירופה. במהלך הפסקת המשחק נציג מגה ספורט ירד למגרש ויזמין את הזוכה להגיע לקבל את הפרס בשידור חי בפני כל מדינת ישראל. רשת מגה ספורט מקבוצת MGS היא הרשת המובילה והגדולה בישראל וכמי שמעניקה חסות בישראל לקבוצות ומועדוני ספורט מובילים, קושרת מגה ספורט את המותג לקבוצות הכדורגל מהאלופות בעולם, במשחק ברמה בינלאומית, אשר ישודר בכל מקום ברחבי הגלובוס.

חגית אציל-כהן, מנהלת השיווק של רשת מגה ספורט מקבוצת MGS: "מגה ספורט מקבוצת MGS, הרשת המובילה והגדולה בישראל בתחום הספורט, מתרגשת וגאה לקחת חלק ולהעניק חסות רשמית לאחד מאירועי הספורט החשובים שמתארח בישראל. אנו שמחים להעניק לקהל לקוחותינו, חובבי הספורט, הזדמנות לצפות במשחק כדורגל בינלאומי מיציע פרימיום מיוחד וליהנות מחוויית ספורט של פעם בחיים".