רוני: "מרגיש בשיא הקריירה מאז שדייויד מויס הגיע"

חלוץ יונייטד עקץ את אלכס פרגוסון אחרי ה-0:1 על סוסיאדד: "אני נהנה מכדורגל. יכולנו לכבוש יותר". גווארדיולה עדיין לא מרוצה מהיכולת של באיירן: "חמישייה? יכולנו לשחק הרבה יותר טוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.13 - 10:42
תחילת כתבה

אפילו שבליגה האנגלית היא עדיין מדשדשת, נראה שבליגת הלאופות הסיפור שונה. מנצ'סטר יונייטד טרם נוצחה העונה בשלב הבתים והיא כבר עם 7 נקודות מתוך 9 אפשריות. היא מוליכה את בית 1 עם נקודה אחת מעל לברקוזן. יש שיאמרו שמדובר בבית קל יחסית, אבל את השדים האדומים זה לא מעניין, מבחינתם כל נקודה וכל טיפת בטחון חשובה.

"צוות האימון החדש נכנס וזה ממש שינוי של דרך החיים", אמר החלוץ, "אני נהנה לעבוד תחת דייויד מויס, אני מרגיש שאני בטופ של הקריירה שלי, אני בכושר, ואני פשוט נהנה לשחק כדורגל". רוני הגיב לפרסום הספר האוטביוגרפי של אלכס פרגוסון, בה טען המנג'ר לשעבר שלרוני יהיה קשה להסתגל למאמן חדש. "זה לא נכון", אמר רוני, "אני שמח תחת צוות הניהול החדש. העניין העיקרי שלי כרגע הוא שנשיג תוצאות טובות. כל היתר נשאר בעבר ואני מסתכל קדימה. שיחקנו כדורגל מצויין והיינו צריכים לכבוש עוד לפחות 3 או 4 שערים, אולי אפילו 5. הגיע לנו לנצח ואפילו שלא כבשנו יותר, 3 הנקודות שהשגנו זה הדבר הכי חשוב".

גם על הקווים מחבקים ומחמיאים לחלוץ. "רוני בכושר מעולה", אמר המאמן דייויד מויס, "הוא התאמן קשה מאוד והיה לו פשוט משחק מצויין. אמרתי את זה לאורך כל הדרך, אבל עכשיו נראה שהוא אפילו טוב יותר משחשבתי. הייתי אומר שקבלנו בחזרה את ווין רוני הישן, אבל יותר נכון להגיד שקבלנו ווין רוני חדש. הוא כל הזמן משתפר ומוסיף לעצמו יכולות חדשות, זה רק יעזור ליונייטד ולאנגליה".

"חמישייה? יכולנו לשחק יותר טוב"
בבית 4, באיירן מינכן שומרת על מאזן מושלם לאחר שמחצה את ויקטוריה פלזן 0:5. היא ספגה שער אחד עד כה וכבשה 11, אחרי שלקחה את התואר בשנה שעברה, נראה שאלופת אירופה וגרמניה עדיין לא הורידה את הרגל מהגז. אבל השליטה המוחלטת אמש היתה לא רק בשערים, באיירן בעטה לשער לא פחות מ-35 פעמים, 22 נסיונות היו למסגרת.

"שיחקנו טוב, אבל פלזן ממש לא הקשתה עלינו", הודה אריאן רובן, "יריבות חזקות יותר עוד יגיעו". לאיש שעמד על הקווים, פפ גווארדיולה חמישייה בליגת האלופות זה כנראה לא מספיק. "תמיד אפשר לשחק טוב יותר", הודה המאמן, "הדבר שהכי חשוב לנו זה להשתפר בליגה הגרמנית. 4 המשחקים שלנו במסגרת אירופית היו טובים עד עכשיו, אבל יש עדיין מקום לשיפור".