רוני: זכיתי פעם אחת בצ'מפיונס וזה לא מספיק. יש סיכוי העונה

קשה לומר שזו העונה של יונייטד בפרמייר ליג אבל באלופות באמת שהכל יכול לקרות. החלוץ אופטימי: "יש לנו יכולת ללכת עד הסוף". לפני שרוני מניף גביע, לשדים יש קרב מול אולימפיאקוס בשמינית הגמר (שידור חי באתר החל מ-21:45)

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.14 - 15:53
תחילת כתבה

מנצ'סטר יונייטד חווה בחודשים האחרונים את התקופה הקשה ביותר שלה ב-20 השנים האחרונות, אבל אין זה אומר שהיא לא יכולה לסיים את העונה הזו עם חיוך רחב. ליגת האלופות, כידוע, הוא מפעל שהכל יכול לקרות בו והערב (שלישי, 21:45, שידור ישיר באתר) אלופת אנגליה היוצאת תנסה לעשות צעד ראשון לעבר מה שאף אחד מלבדה לא מאמין שאפשרי.

למרות שהיא ככל הנראה הקבוצה שנמצאת בכושר הגרוע ביותר מבין הטוענות לכתר, מנצ'סטר יונייטד מאמינה כי זכיה בליגת האלופות היא אפשרית מבחינתה. "אני חושב שיש לנו את היכולת ללכת עד הסוף", הבהיר וויין רוני במסיבת העיתונאים לקראת המשחק הראשון מול אלופת יוון אולימפיאקוס בשמינית הגמר.

"אנחנו תמיד רוצים לזכות בתואר הזה. זכיתי בו פעם אחת עם יונייטד, וזה ממש לא מספיק", הוסיף חלוצה של נבחרת אנגליה, שצפוי לפתוח בחוד בצוותא עם רובין ואן פרסי. "בלתי אפשרי לזכות בכל שנה בתואר הזה, אבל אין שום סיכוי שאסתפק בזכיה אחת. ההרגשה אחרי זכיה בצ'מפיונס היא יוצאת דופן. יש לנו הזדמנות לעשות את זה ואני מקווה שנצליח לנצל אותה".

מאמנו של רוני, דייויד מויס, הוסיף: "אני נהנה מאוד מסוג המשחקים הללו כך שאני מצפה בקוצר רוח למפגש הזה. יש לנו הזדמנות לזכות בתואר, אבל אנחנו צריכים קודם כל לעבור את אולימפיאקוס. ואן פרסי ורוני בכושר טוב והם בדרך כלל כובשים שערים במשחקים גדולים. אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה כשהם איתנו".

מנגד, אלופת יוון מקווה כי המצב של יונייטד בטבלת הפרמייר-ליג ישפיע עליה בהתמודדות. "המצב שלהם בליגה יכול להוות עבורם תמריץ, אבל זה גם יכול לשים משקל רב מדי על הכתפיים שלהם. הרבה מונח על כף המאזניים מבחינתם", פתח מיצ'ל, מאמן אולימפיאקוס ושחקן ריאל מדריד בעבר, במלחמה פסיכולוגית. "אין ספק שיונייטד פייבוריטית, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים לנצח אותה".