הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זהבי: לא מתאים לנו לספוג בדקה כזאת, ועכשיו נצטרך להתמודד

מכבי ת"א חזרה מסלובניה לאחר ה-1:0 למאריבור, הכוכב מבין את המצב הבעייתי: "אם הגומלין היה בארץ הייתי רגוע יותר, אבל זה לא יהווה תירוץ. צריכים כל אוהד שיכול להגיע". אוסקר צייץ: "לא ניכנע"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  01.08.14 - 09:00

קצת יותר מיממה לאחר ההפסד המאכזב 1:0 למאריבור במוקדמות ליגת האלופות, מכבי ת"א חזרה הלילה (בין חמישי לשישי) לישראל. הצהובים נחתו בנמל התעופה בן גוריון לאחר טיסה מסלובניה ולמרות שהתוצאה לא ממש מבטיחה עדיין מאמינים שהחלום להגיע אל המפעל היוקרתי מכולם בהישג יד.

מי שהתפנה לשוחח עם העיתונאים היה ערן זהבי שאמר: "יש אכזבה. קיבלנו גול בדקה האחרונה וזה לא מתאים לאופי של מכבי ת"א בשנתיים האחרונות. אלה דברים שקורים, צריך לתקן זאת ונעשה את זה. אנחנו מסתכלים על כל משחק לגופו, יכולנו להבקיע אבל לא עשינו את זה, עכשיו נצטרך לעשות את העבודה בקפריסין. בבלומפילד הייתי יותר בטוח ביכולת שלנו, אבל זה לא יהווה תירוץ".

זהבי גם מצא נקודת אור בהופעה של הקבוצה בסלובניה: "שלטנו במשחק במחצית הראשונה בצורה אבסולוטית. זה לא דבר של מה בכך באירופה. ראיתי פערים מאוד גדולים במחצית הראשונה עם אחוזי שליטה בכדור לטובתנו. אני לא חושב שבבלומפילד הם היו יכולים לעשות את זה לנו, רק שלא כבשנו שער חוץ ועכשיו נצטרך להתמודד. יהיה יותר קשה אבל אפשרי".

על הטענות לגבי החילופים של אוסקר גארסיה ענה: "השחקנים שמחליפים שיחקו טוב ועשו את המקסימום. יש מחציות יותר טובות, ופחות טובות. שמעתי שהוציאו דילים לאוהדים ושיש היענות. אנחנו צריכים את כל מי שיכול להגיע, זה ייתן דחיפה. הקהל של מכבי הוכיח שהוא טוב, אם הוא יגיע יהיה לנו הרבה יותר קל".

עוד קודם לכן, המנג'ר אוסקר גארסיה  הפגין רוח של תקווה כשצייץ בטווויטר: "החלום להביא את המועדון בפעם השניה בתולדותיו לליגת האלופות גדול מדי בשביל שנכנע עכשיו".

בתוך כך, כדי למשוך אוהדים רבים למשחק, במועדון החליטו לסבסד לאוהדים את כרטיסי הטיסה למשחק בלרנקה. מחיר כרטיס לאחר סבסוד יהיה 250 יורו, סכום הכולל (פרט לטיסה) הסעות מנמל התעופה לאצטדיון ובחזרה. על פי הודעה רשמית שבאה הבוקר, בעקבות הביקוש הרב החליט המועדון לסבסד כמות נוספת של כרטיסי טיסה.