לא ריאל: למי הכי הרבה נציגים בנבחרת השנה?

מסי בהרכב השנה של אופ"א אחרי הפסקה בת שנה, רונאלדו וזלאטן לצידו בחלק הקדמי. ולאיזו קבוצה יש הכי הרבה נציגים?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.01.15 - 14:49
תחילת כתבה

שלושה ימים לפני שפיפ"א תחלק את הפרס האישי החשוב ביותר בכדורגל העולמי, כדור הזהב, אופ"א פירסמה היום (שישי) את נבחרת השנה שלה, אותה קבעו כשמונה וחצי מיליון גולשים אשר הצביעו באתר הרשמי. אז מי בפנים ולאיזו קבוצה יש הכי הרבה נציגים? הנה אנחנו מתחילים.

בין הקורות, הבחירה היתה אולי הקלה ביותר. עם כל הכבוד לזכיה של איקר קסיאס בליגת האלופות, שוערה של באיירן מינכן ואלופת העולם גרמניה, מנואל נוייר, זכה במירב הקולות. בחלק האחורי נמצאים עוד שני שחקנים של באיירן, דויד אלאבה האוסטרי ופיליפ לאם הגרמני, כאשר לצידם ניתן למצוא את סרחיו ראמוס, כובש שער השיוויון הדרמטי בגמר האלופות, ודייגו גודין, בלמה האורוגוואי של אתלטיקו מדריד.

הלאה. בקישור של נבחרת השנה נמצאים אריאן רובן (באיירן מינכן), טוני קרוס (ריאל מדריד) ואנחל די מריה (מנצ'סטר יונייטד). קשר נבחרת גרמניה אמנם משחק כיום בבירת ספרד, אבל יש להניח כי נבחר על ידי הגולשים לאור הופעותיו בבאיירן מינכן ובמונדיאל. אותו דבר, כמובן, אפשר לומר על די מריה, שעשה עונה נהדרת בריאל, לפני שעבר לשדים האדומים.

ומה קורה בהתקפה, אתם שואלים? ובכן, שם אין הפתעות. ליונל מסי, כריסטיאנו רונאלדו וזלאטן איברהימוביץ'  מעטרים את החלק הקדמי. עבור הפרעוש מדובר בחזרה להרכב השנה של אופ"א אחרי הפסקה בת שנה, כאשר עבור כוכבה של ריאל מדריד מדובר בבחירה שמינית בקריירה.

בסך הכל, לבאיירן מינכן הכי הרבה נציגים בנבחרת השנה - ארבעה. לריאל מדריד יש שלושה נציגים. לברצלונה, פריס סן ז'רמן, מנצ'סטר יונייטד ואתלטיקו מדריד יש נציג אחד. כריסטיאנו רונאלדו, מי שצפוי לזכות בכדור הזהב ביום שני הקרוב, נכלל ב-78 אחוזים מהנבחרות שנשלחו על ידי הגולשים - הכי הרבה מבין ה-11 שבנבחרת.