מוריניו: "רוצה לחזור לאמן כבר בקיץ"

הפורטוגלי בראיון: "אני לא משועמם בבית, מתכונן לדבר הבא"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.03.19 - 18:43
תחילת כתבה

לאחר פיטוריו ממנצ'סטר יונייטד, רבים טענו שהקריירה של ז'וזה מוריניו כבר לא תחזור לגבהים בהם הייתה. הסכסוך המתוקשר עם פול פוגבה, ההפסדים המרובים והמרחק הגדול מהצמרת הגבוהה, בתוספת עלייתם של מאמנים חדשים ומוצלחים יותר, גרמו לירידת מניותיו של המאמן הפורטוגלי. אבל מוריניו עצמו חושב אחרת: "אני לא בחופש, או משועמם בבית ולא עושה כלום. אני מתכונן לדבר הבא", הוא אמר בראיון לרשת Bein Sport, בה הוא משמש כפרשן.

"אני מעוניין כבר בחודש יוני להגיע למועדון חדש, ולהתכונן לעונה הבאה", אמר לרשת הקטארית בראיון שקיים, "אני יודע בדיוק מה אני רוצה, לא בהכרח קבוצה מסוימת, אלא מבחינת התנאים וסוג העבודה". בתשובה לשאלה אם הליגה הצרפתית מהווה עבורו יעד פוטנציאלי, הוא התחמק: "יהיה לא נכון לענות בשלילה, אבל אם אענה בחיוב, מיד תייצרו ספקולציות לגבי מועדונים שאני מעוניין להגיע אליהם".

כזכור, שמו של מוריניו עלה לאחרונה כמועמד מוביל להחליף את סנטיאגו סולארי בריאל מדריד, ולפחות לפי דיווחים המועמדות שלו נפלה ברגע האחרון, לאחר שהבלאנקוס העדיפו את זינדין זידאן.

בנוסף, מוריניו שלח עקיצה מרומזת כלפי מאמנים אחרים: "בכל מקום שבו עבדתי, זכיתי בתארים. מאמנים רבים אוהבים 'למכור' את פילוסופיית המשחק שלהם, אבל אתה יכול לדבר על הפילוסופיה שלך רק אחרי שאתה מנצח. אם אתה לא מנצח, אז מה הטעם?".