לא אוהב להתחלף: רונאלדו זעם בניצחון יובה

הפורטוגלי צפה מהצד בדוגלס מסדר 1:2 על לוקומוטיב. סארי ניסה להסביר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.11.19 - 11:47
תחילת כתבה

כריסטיאנו רונאלדו, כיאה למעמדו כאחד השחקנים הגדולים בדור הנוכחי, לא מוחלף בתכיפות, אבל אמש (רביעי) זה קרה, וזה לא עבר חלק. הסופרסטאר ראה את השלט עם המספר שלו בדקה ה-82 במצב של 1:1 מול לוקומוטיב מוסקבה והוחלף לראשונה בליגת האלופות מאז פברואר 2016. בלעדיו, הגברת הזקנה הצליחה למצוא את שער הניצחון המיוחל ולהשיג 1:2.

רונאלדו חלף על פני מאוריציו סארי, נראה זועם ונופף מולו בתנועות ידיים לפני שירד לספסל. לאחר מכן הוא צפה בדוגלס קוסטה מנצח את היריבה הרוסית בתוספת הזמן ומעלה את יובנטוס לשמינית.

עם זאת, סארי מיהר להרגיע את הרוחות בתום המשחק: "רונאלדו כעס בגלל שהוא לא כשיר לחלוטין. הייתה לו בעיה בברך לפני כמה ימים. בסוף המחצית הראשונה הוא נראה קצת עצבני ודאגנו למצבו. פחדתי שהפציעה תחמיר, אז העדפתי להחליף אותו".

הגברת הזקנה אמנם ניצחה, אך סארי לא היה מרוצה מהמשחק של קבוצתו: "זו לא הייתה אחת ההופעות הטובות שלנו. המחצית הראשונה הייתה מאוד פתוחה ובמחצית השנייה יצאנו יותר מדי קדימה. לקחנו הרבה סיכונים. בסופו של דבר השחקנים רצו את הניצחון וזה השתלם לקראת הסיום".

האיטלקי שפע מחמאות על כובש שער הניצחון, דוגלס: "הוא עדיין לא בשיא היכולת שלו. יש לו איכויות אדירות והוא יכול לשחק בכל תפקיד בחלק הקדמי".