חוזרים לשגרה: שחקני מכבי ת"א יצאו שליליים לקורונה

המועדון הודיע כי אין מקרים חיוביים חדשים, והמשמעות היא שגלזר, ריקן, פרץ, בלקמן וסבוריט יכולים לשוב בהדרגה. בזלצבורג המצב פחות משמח: שלושה שחקנים נדבקו בנגיף

תומר לוי
תומר לוי  04.10.20 - 11:40
תחילת כתבה

צמד המשחקים בין מכבי תל אביב לרד בול זלצבורג בשלב הפלייאוף של ליגת האלופות לא בישר טובות בכל הנוגע לנגיף הקורונה. כבר במשחק הראשון בבלומפילד, שבעה שחקני אלופת ישראל לא השתתפו כיוון שנמצאו חיוביים לנגיף, ובמשחק הגומלין נמצאו כאלה נוספים, שאף שיחקו בהפסד 2:1 בארץ. כעת, זלצבורג הודיעה: 3 משחקנינו נמצאו חיוביים. מנגד, אצל מכבי יש כבר חדשות יותר משמחות, כשכל השחקנים בבדיקות האחרונות יצאו שליליים.

בהודעה הרשמית של המועדון האוסטרי צוין כי הבדיקות החיוביות הן אלו שנעשו מיד אחרי משחק הפלייאוף, וכעת הגיעו התוצאות. שאר הסגל נכנס לבידוד, אך כן יוכלו להתאמן במתחם של הקבוצה ולהגיע למשחקים. המכה הקשה יותר היא שהשחקנים של הקבוצה לא יהיו זמינים למשחקי הנבחרות שלהם בחלון הקרוב.

כרגע לאף אחד מהם אין סימפטומים, ובמועדון הוחלט שתוגבר כמות הבדיקות על מנת לשלול עוד מקרים. היום (15:30, ישיר ב-5LIVE) הקבוצה תשחק מול הארטברג במסגרת הליגה האוסטרית.

אגב, מכבי ת"א שלחה היום גם כן הודעה רשמית בנוגע לבדיקות עדכניות שבוצעו: "בבדיקות הקורונה שנערכו אתמול בקרית שלום - לא נמצאו נדבקים חדשים בקרב השחקנים. איש צוות נוסף שלא נמנה על צוות הקבוצה הבוגרת, נמצא חיובי (גבולי) והוא ייכנס לבידוד". המשמעות היא שדן גלזר, אבי ריקן, דור פרץ, ניק בלקמן ואנריק סבוריט נקיים וחוזרים בהדרגה לאימונים.