הטירוף חוזר: מהרו להירשם ולבנות קבוצה בפנטזי ליג

ערוץ הספורט ואלטשולר שחם מביאים לכם את המשחק הממכר בו תוכלו לזכות בפרסים שווים. גם נדב יעקבי הצטרף, ויש לו הרכב מסקרן לקראת המחזור הראשון בליגת האלופות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.10.20 - 15:00
תחילת כתבה

חשבתם שטירוף הפנטזי ליג יפסח על אנשי מערכת ערוץ הספורט? גם השדר והפרשן, נדב יעקבי, הצטרף לעשרות האלפים שכבר כוססים ציפורניים לקראת המחזור הראשון בליגת האלופות ובנה קבוצה בפנטזי של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם.

אז אמנם יעקבי לא יכול לזכות בפרס הראשון, אותו נחשוף בקרוב מאוד, אבל זה לא מנע ממנו לשבור את הראש על מנת להעמיד הרכב שייתן לכם פייט. השדר/פרשן הצליח לקבץ ב-11 שלו לא מעט כוכבים ונראה כי בהחלט הסתדר היטב עם מגבלת התקציב.

אפודת השוער במערך 5-3-2 של יעקבי שייכת למנואל נוייר מבאיירן מינכן, כאשר מלפניו חמישיית הגנה מרשימה - סרג'י רוברטו (ברצלונה), האנס האטבור (אטאלנטה), ווילי אורבאן (לייפציג), אלברט ואלצי (זלצבורג) ודמיאן דה סילבה (ראן).

מי שקיבל את סרט הקפטן מנדב הוא פיליפה קוטיניו, שחזר הקיץ לברצלונה ויפגוש את פרנצווארוש במחזור הראשון. לצידו בקישור נמצא כוכב מנצ'סטר סיטי, ראחים סטרלינג, והיהלום של לייפציג, דני אולמו. רוברט לבנדובסקי האיום יוביל את ההתקפה של באיירן ויעקבי ויחד איתו שובץ דובאן ספאטה, חלוצה של אטאלנטה.

חושבים שאתם יודעים יותר טוב מנדב יעקבי? טקבקו לנו.

חדש - חדש - חדש! מי שכבר הוריד את האפליקציה או ביצע רישום בכל דרך אחרת (מחשב/דפדפן בנייד), לא צריך לבצע רישום מחדש, אלא רק להיכנס עם אותם פרטים, לבנות קבוצה ולהתחיל לשחק. הרבה יותר קל ונוח!