דיווח: רונאלדו אובחן שוב כחיובי, בספק לברצלונה

פחות משבוע לפני המפגש המסקרן מול ליונל מסי, הכוכב הבלתי מעורער של יובנטוס נכשל שוב בבדיקת הקורונה. המשמעות היא שהוא לא צפוי לקחת חלק. הפתרון: הגברת הזקנה תגיש דו"ח רפואי שמוכיח שאינו סובל מתסמינים ותדרוש בדיקה נוספת 24 שעות לפני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.10.20 - 14:50
תחילת כתבה

מכה לא פשוטה ליובנטוס: כריסטיאנו רונאלדו נמצא חיובי גם היום (חמישי) בבדיקת קורונה, המשמעות - הכוכב הגדול של הגברת הזקנה לא יוכל לשחק נגד ברצלונה וליאו מסי, בשבוע הבא במסגרת שלב הבתים של ליגת האלופות.

כאמור, רונאלדו חייב לצאת שלילי בבדיקת הקורונה על מנת לשחק מול ברצלונה, אבל ביובנטוס מוכנים גם לאופציה ב': בתקשורת האיטלקית דווח שהגברת הזקנה תגיש דו"ח רפואי המוכיח שהפורטוגלי לא סובל מתסמינים של הנגיף ובמקביל תערוך בדיקה נוספת 24 שעות לפני ההתמודדות בתקווה שתימצא שלילית.

רונאלדו עצמו נמצא כבר תשעה ימים בבידוד נכון להיום. לפני תשעה ימים הוא נמצא חיובי לנגיף, זאת מבדיקה שנערכה לקראת המשחק מול שבדיה בליגת האומות. הכוכב הפורטוגלי היה אמור לצאת מבידוד בשישי, אבל הבדיקה החדשה תשאיר אותו בבידוד לפרק זמן נוסף. בכל מקרה, הוא יחמיץ את המשחק מול ורונה במסגרת הליגה האיטלקית ביום ראשון הקרוב.