הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הצטרפה למירוץ: וולבס עוקבת אחרי מנור סולומון

התעניינות מהפרמייר ליג: הישראלי של שחטאר נמצא ברשימת של הזאבים, שצפויים לצרף קיצוני שיחליף את אדאמה טראורה שיימכר. הערב ב-19:55 ב-5SPORT אינטר מחכה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.10.20 - 14:07
תחילת כתבה

ההצגות של מנור סולומון בליגת האלופות ובליגה האוקראינית, לא נעלמו מעיניהם של המועדונים הגדולים באירופה. לרשימת העוקבות נכנסה גם הכוח העולה של הליגה האנגלית, וולבס. הזאבים הגיעו בעונה שעברה לרבע גמר הליגה האירופית וסיימו במקום השביעי והמכובד בפרמיירליג.

  • הערב ב-19:55 ב-5SPORT: שחטאר מול אינטר

במועדון האנגלי מעריכים שלא רחוק היום שאדאמה טראורה, שנרכש לפני שנתיים ב-20 מיליון, יורו יימכר וכבר בודקים לגבי מחליפים אפשריים. הזאבים התרשמו מיכולת הכדרור של סולומון והשיפור בנתונים הסטטיסטיים שלו, ונמצא במעקב צמוד שלהם.

הערכה שנשיא שחטאר, רינאט אחמטוב, יאשר את מכירתו של סולומון רק תמורת סכום שינוע בין 20 ל-25 מיליון יורו, סכום בו וולבס תוכל לעמוד שכן רק בקיץ שילמה 40 מיליון יורו עבור פאביו סילבה בן ה-18 וכן 30 מיליון יורו עבור נלסון סמדו מברצלונה.

שמו של הקשר הישראלי נקשר כבר לקבוצות רבות ובין היתר: אטאלנטה, נאפולי, רומא ומילאן. בעבר היה גם מו"מ עם אתלטיקו מדריד והיו גם דיווחים על התעניינות של מנצ'סטר סיטי, מה שמעיד שהוא על הרדאר של הגדולות. הערב (19:55 ב-5SPORT) מצפה לסולומון מפגש מסקרן נגד אינטר.

כרגע שחטאר דונייצק מוליכה את בית ב' לאחר הניצחון על ריאל מדריד. הישראלי ינסה להמשיך את רצף הכיבושים ולכבוש משחק רביעי ברציפות. סקאוטים רבים מרחבי אירופה יעקבו הערב אחרי הכשרון של שחטאר.