בספרד חשפו: אמירות חדשות נגד ויניסיוס

עוד חלקים מהשיחה של בנזמה: "הוא לא עושה דבר עם היגיון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.10.20 - 09:41
תחילת כתבה

סערת המתיחות בין ויניסיוס לכרים בנזמה לא נרגעת, לפחות על פי התקשורת בספרד. היום נחשפו משפטים נוספים שנאמרו במנהרה לפני העלייה למחצית השנייה במשחקה של ריאל מדריד מול מנשנגלדבאך בליגת האלופות ביום שלישי. "הוא לא עושה שום דבר עם היגיון, שום דבר בעל חשיבות למשחק", אמר בנזמה לפרלאן מנדי על הברזילאי. המגן ענה לו לאחר מכן: "הוא מאבד את המהות שלו".

כזכור, באותו הלילה אחרי המשחק התפרסם סרטון ממנהרת השחקנים בזמן המחצית בגרמניה. בנזמה נתפס לכאורה כשהוא מעביר ביקורת חריפה על ויניסיוס. הספרדים אמנם ירדו להפסקה רק בפיגור 1:0, אך זה יכול היה להיות הרבה יותר גרוע.

החלוץ הוותיק, שמשמש גם כאחד הקפטנים של הקבוצה, אמר לחברו בצרפתית (כדי שהברזילאי לא יבין): "אין לו מושג מה הוא עושה. אחי, אל תמסור לו את הכדור. באמא שלי, הוא משחק נגדנו". ויניסיוס, לאורך כל הזמן, עמד לצידם של השניים. וכצפוי, הדבר עורר סערה ברשת.

בהמשך, כשעלו לדשא, שני הצרפתי נצפו משוחחים עם הברזילאי הצעיר, אך המצלמה לא הצליחה לקלוט את הדברים שנאמרו. עם זאת, בספרד בדקו ומצאו שבמחצית השנייה, מנדי מסר לוויניסיוס את הכדור שלוש פעמים בלבד, בעוד החלוץ לא מסר לברזילאי אפילו פעם אחת. עמד במילה שלו.