דיווח: בנזמה שוחח עם ויניסיוס על התקרית

בספרד טוענים כי חלוצי ריאל מדריד יישרו את ההדורים באימון לאחר הביקורת החריפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.10.20 - 19:29
תחילת כתבה

אחרי תקרית המביכה, ריאל מדריד יכולה להמשיך הלאה. בספרד מדווחים הערב (חמישי) כי כרים בנזמה ו-ויניסיוס ג'וניור יישרו ביניהם את ההדורים בעקבות הסרטון שחשף את הביקורת של החלוץ הצרפתי כלפי הברזילאי הצעיר. בנזמה הגיע לאימון ושוחח עם ויניסיוס. לא ברור אם היתה התנצלות, אבל לפי המארקה הפרשה הקטנה הזאת מאחוריהם.

כזכור אחרי ה-2:2 מול מנשנגלדבך בליגת האלופות, התפרסם סרטון ממנהרת השחקנים בזמן המחצית בגרמניה. הספרדים אמנם ירדו להפסקה רק בפיגור 1:0, אך זה יכול היה להיות הרבה יותר גרוע. כרים בנזמה נתפס לכאורה כשהוא מעביר ביקורת חריפה על ויניסיוס, לאוזניו של פרלאן מנדי.

החלוץ הוותיק, שמשמש גם כאחד הקפטנים של הקבוצה, אמר לחברו בצרפתית (כדי שהברזילאי לא יבין): "אין לו מושג מה הוא עושה. אחי, אל תמסור לו את הכדור. באמא שלי, הוא משחק נגדנו". ויניסיוס, לאורך כל הזמן, עמד לצידם של השניים. וכצפוי, הדבר עורר סערה ברשת.

בהמשך, כשעלו לדשא, שני הצרפתי נצפו משוחחים עם הברזילאי הצעיר, אך המצלמה לא הצליחה לקלוט את הדברים שנאמרו. עם זאת, בספרד בדקו ומצאו שבמחצית השנייה, מנדי מסר לוויניסיוס את הכדור שלוש פעמים בלבד, בעוד שחקן הכנף מסר תשע פעמים למגן.

באותו נושא, בספרד מדווחים כי בסביבתו של ויניסיוס לא מתרגשים מהדברים שיוחסו לבנזמה, מציינים את מערכת היחסים הטובה בין השניים וטוענים כי: "מדובר בדברים שגרתיים בכדורגל". מצדו, בנזמה סיפק תגובה אופיינית לתקרית עם ויניסיוס: "הכלבים נובחים, ו'תשע' עובר".

בהמשך לידיעה על הביקורת של בנזמה בנוגע לוויניסיוס ("אל תמסרו לו, הוא משחק נגדנו"), לפי נתוני אופטה מתברר שבמהלך כל המחצית השנייה החלוץ לא מסר לברזילאי אפילו פעם אחת. עמד במילה שלו.

הצביעו!