הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בקרב על המקום ה-1: סביליה מחכה לצ'לסי

שתיהן הבטיחו עלייה. אופ''א תערוך פיילוט ל-VAR בהתמודדות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.20 - 18:22

כששתיהן כבר הבטיחו את העפלתן לשלב הבא בליגת האלופות, מחר (רביעי, 22:00 ישיר בערוץ הקיבוץ,5LIVE) סביליה וצ'לסי ייפגשו לקרב על המקום הראשון, אחרי שבמפגש הקודם בסטמפורד ברידג' הם נפרדו בתיקו מאופס. הפעם, הבלוז רוצים להוכיח מי הקבוצה הטובה יותר בראמון סאנצ'ס-פיחואן.

לפני המשחק, אופ''א הודיעה כי ההתמודדות בין סביליה לצ'לסי בליגת האלופות תשמש כפיילוט לשינוי טכנולוגי בשימוש ב-VAR. עד עכשיו, שופט המצלמה היה באצטדיון בו שוחק המשחק, לראשונה, במשחק בסביליה, אופ''א תפעיל את ה-VAR מהמטה בניון, שוויץ. כאמור, זו תהיה הפעם הראשונה שינסו את השיטה המרוחקת במשחק רשמי. ברמון סנצ'ס-פיחואן מוכנים גם לאפשרות שהמערכת לא תעבוד ולכן הוצבה מערכת גיבוי באצטדיון.

לקראת המשחק אמר פרנק למפארד הודיע שעל אף הרצון לשמור על המקום הראשון, בכוונתו לבצע רוטציה ולהעניק לשחקניו מנוחה: "חלק מהשחקנים שיחקו המון. הלו''ז עמוס". למרות זאת, המנג'ר הדגיש: "אנחנו רוצים לעלות מהמקום הראשון. לשחקנים שיעלו צריכה להיות המוטיבציה להוכיח שהם ראויים להרכב הקבוע". באשר ליריבה, סביליה אמר למפארד: "זו קבוצה נהדרת ויש לה מאמן מעולה. הם נראים כמו קבוצת פרמייליג, אני מצפה למשחק קשה מאוד".

מנגד, ז'ולן לופטגי הנמיך ציפיות לקראת ההתמודדות. המאמן של סביליה אמר במסיבת עיתונאים לפני המפגש: "זה לא יהיה אסון עם נסיים מתחת לצ'לסי. המטרה שלנו היא כמובן לסיים ראשונים, אבל צ'לסי זו קבוצה שנבנתה כדי לרוץ עד הסוף".

לופטגי הדגיש שהוא לא מתכוון לתת מנוחה לשחקניו כפי שהיריבה האנגלית מתכננת לעשות: "כולם חשובים מחר. לוק דה יונג ולוקאס אוקמפוס לא כשירים לחלוטין, מחר נראה מה נעשה איתם. בזמנים רגילים אתה עובד יום אחר יום, בזמני קורונה זה שעה אחר שעה".