הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מרקיזיו על גרינפלד: "לפחות לך ל-VAR"

צפו: האם לאציו קופחה? וגם: הצהוב על דיבורים לקימיך

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.21 - 08:30

השופט הישראלי הבכיר, אוראל גרינפלד, שפט אמש (שלישי) עוד משחק בליגת האלופות, כשניהל את ה-1:4 של באיירן מינכן על לאציו באולימפיקו, עם הצוות הישראלי שכלל גם את גל לייבוביץ', עידן ירקוני, רועי חסן ורועי ריינשרייבר.

עם זאת, כמו שקורה עם לא מעט שופטים, גם המשחק הזה היה מי שלא היה מרוצה מהחלטות של הישראלי בן ה-39. אחת מהן הייתה בדקה ה-18, סרגיי מילינקוביץ'-סאביץ' ספק הוכשל ברחבה על ידי ג'רום בואטנג, אך למרות דרישת שחקני לאציו, גרינפלד הורה להמשיך ולא בדק את האירוע ב-VAR.

אחד המבקרים של הישראלי היה קשר העבר של יובנטוס ונבחרת איטליה, קלאודיו מרקיזיו, שצייץ בחשבון הטוויטר שלו: "באיירן קבוצה חזקה מאוד, אבל אירועים כאלה כאלה תמיד מכריעים. המינימום ההכרחי הוא לצפות ב-VAR ולראות אם היה מגע. אבל אני אומר שוב, באיירן פשוט קבוצה ברמה אחרת".

בנוסף, באחד מחשבונות הטוויטר האיטלקיים שעוסק בטעויות שיפוט, נכתב על ההחלטה של גרינפלד: "למרות שהשופט פסק שלא היה מגע, נראה שהיה פה פנדל".

עם זאת, גרינפלד זכה גם לביקורות טובות על יכולת השיפוט שלו, עם ציון 6 בדיילי מייל, וציון 3 בבילד (על פי דירוג בו 1 הוא הגבוה ביותר ו-6 הנמוך ביותר), על אף ששלף כרטיס צהוב ליוזואה קימיך על דיבורים מיותרים.

הצביעו בסקר