תורנות קלפי: מרסלו לא יוכל לשחק בגומלין

מגן ריאל נבחר לפקח ע"י הרשויות. ביקורת על זידאן והקבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.04.21 - 13:40
תחילת כתבה

ריאל מדריד תצטרך לעבוד קשה מאוד כדי להעפיל לגמר ליגת האלופות, ובאופן נדיר - הנתונים מההיסטוריה לא עומדים לטובתה. אלופת ספרד המכהנת יצאה רק עם 1:1 ממשחק הבית מול צ'לסי, כך שהיא תהיה חייבת לכבוש לפחות פעם אחת בסטמפורד ברידג' על מנת להילחם שוב על הגביע בעל האזניים הגדולות.

אז למה ההיסטוריה לא בצד של הלבנים מבירת ספרד, אתם שואלים? ובכן, ריאל מדריד פגשה ארבע פעמים בעבר את צ'לסי במסגרת רשמית - ומעולם לא ניצחה; בנוסף, תומאס טוכל קיים כמאמן חמישה משחקים בליגת האלופות מול הבלאנקוס - ומעולם לא הפסיד (ניצחון אחד ו-4 תוצאות תיקו). יחד עם זאת, אתם יודעים, את ריאל מדריד אסור לעולם - אבל לעולם - להספיד.

על כל פנים, בספרד לא אהבו את היכולת של ריאל מדריד באצטדיון על שם אלפרדו די סטפאנו, ושחקני עבר אגדיים אחרים של המועדון ביקרו את ההופעה. "ריאל מדריד שרדה. זו הכותרת המרכזית", טען חורחה ולדאנו. מנולו סאנצ'יס, קפטן הקבוצה לשעבר, אמר: "אני מופתע שזידאן לא ראה את הפגמים בקבוצה במחצית הראשונה. ריאל התגוננה רע, למרות שהיא שיחקה עם שלושה בלמים".

מרסלו, אולי ההפתעה הכי גדולה של זידאן בהרכב, הודה בסיום: "ב-45 הדקות הראשונות, תכנית המשחק שלנו לא עבדה. לאחר מכן השתפרנו, הקצב של המשחק השתנה והיינו טובים יותר. משחק הגומלין יהיה שונה. אנחנו עוזבים עם הראש למעלה, אנחנו יודעים מה נצטרך לעשות בשבוע הבא. ריאל מדריד תילחם עד השריקה האחרונה".

בהמשך, הברזילאי גילה שלא יוכל לקחת חלק בגומלין שייערך בסטמפורד ברידג'. הסיבה: המגן נבחר לפקח את קלפי בבחירות המקומיות שייערכו במדריד ביום שלישי הבא, יממה לפני המשחק באנגליה. לפי פרוטוקול הקורונה, הגעתו של מרסלו לבדו לאנגליה לא אפשרית מאחר וכל הקבוצה אמורה לטוס ביחד.

"האם יצאנו בחיים? כן ולא. המחצית הראשונה הייתה חלשה, אבל הגבנו היטב בחצי השני ושיחקנו טוב. התוצאה היא הוגנת", הודה בסיום זינדין זידאן ופירגן ליריבה: "צ'לסי קבוצה תחרותית וחזקה מאוד. הם לא סתם נמצאים בחצי גמר ליגת האלופות. בסך הכל אנחנו מרוצים מההופעה שלנו, ואנחנו נשחק אפילו טוב יותר בגומלין".

אדן הזאר, כיום בריאל מדריד ובעבר כוכב בצ'לסי, ניסה למצוא נחמה: "היה יכול להיות גרוע יותר. יש לנו עדיין את משחק הגומלין, ואנחנו נצא ללונדון במטרה להשיג את הניצחון". על המפגש עם האקסית סיפר הבלגי: "זה תמיד טוב לשחק מול חברים. אני עכשיו שחקן ריאל מדריד, אז אני רק רוצה לנצח עבורה".