"לא באנו לטייל": מכבי חיפה מוכנה לקייראט

בכר מחפש להכריע ("יריבה ברוטלית"). שרי: "הסגל מדהים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.21 - 14:25
תחילת כתבה

אחרי ה-1:1 בשבוע שעבר בסמי עופר, מכבי חיפה יוצאת למשימת הגומלין: מחר (רביעי), היא תעלה לאצטדיון ויטאלי אומרטיק באלמאטי, למפגש השני מבין שניים נגד קייראט המקומית, במטרה לנצח - כדי לעלות ולעבור לסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות. רגע לפני, ברק בכר וצ'ארון שרי התייצבו מול המצלמות למסיבת העיתונאים המסורתית.

"שיחקנו פה לפני שנתיים, אבל לא זכרתי שמשטח הדשא היה כ"כ טוב, זה טוב לנו", אמר ברק בכר לשרי עוד לפני פתיחת המסע"ת ומיד החל: "התוצאה הייתה מאכזבת במשחק הראשון, אבל זה כבר היסטוריה, יש לנו את המשחק מחר כדי לעלות ולהכריע אותו. לא באנו לטייל ולעשות לעצמנו הנחות. עברנו משחק רשמי כך שאין תירוצים. יש מגרש טוב, מזג אוויר טוב, צריך לעשות את העבודה".

"עברנו משחק אחד, הרגשנו את הפערים, אבל גם היינו יכולים לנצח את המשחק", המשיך בכר. "עבר כבר שבוע, שיחקנו 90 דקות, עוד שבוע של אימונים ויש לנו אופטימיות כדי לעשות את הדברים יותר טוב. אחרי המשחק הראשון אנחנו יודעים עוד דברים עליהם. לא באנו לבלות או לטייל, אלא למטרה אחת ברורה - לעלות שלב, ואני מאמין שנעשה את זה".

"יש פה חדר הלבשה נהדר", המשיך בכר. "לנו בצוות יש את הזכות לאמן שחקנים טובים ואנשים טובים והשנה הגיע לפה עוד אנשים טובים, שמתאקלמים מהר מאוד כי קל להתאקלם פה. עם כל האווירה הטובה, צריך לעשות סוויץ' בראש, להתרכז כי אנחנו יודעים שאנחנו משחקים נגד קבוצה חזקה, בכושר, קבוצה מאוד אגרסיבית, על גבול הברוטאלית ואנחנו צריכים להיות מוכנים ולהשיג מלחמה ספורטיבית ולנצח בכדורגל, שאנחנו מאמינים שבזה אנחנו יותר טובים".

צ'ארון שרי, שנמצא בתמונת ההרכב, הוסיף: "העונה שעברה היתה קשה, נלחמנו כדי להגיע למשחקים האלה. מחכה לנו משחק קשה, אבל אנחנו באים כדי לנצח. התכוננו בצורה טובה. לא צריך לתת לנו מוטיבציה במשחקים כאלה, לא כל אחד זוכה לשחק בליגת האלופות. כולם יודעים מה אנחנו צריכים לעשות - לנצח ולעלות לסיבוב הבא. השחקנים שהגיעו הם שחקנים טובים. הם עדיין חדשים כי הם צריכים להתאקלם, אבל יש לנו סגל מדהים העונה".