"רגע האמת הגיע": קייראט תשלים את המשימה?

יחסי ההימור המפתיעים, קבלת הפנים ו"המומחה" של מכבי חיפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.07.21 - 08:46
תחילת כתבה

אחרי ה-1:1 במשחק הראשון, מכבי חיפה מגיעה ל"מאני-טיים". הערב (רביעי), הירוקים יתארחו אצל קייראט אלמטי וינסו להשלים את המשימה ולהעפיל לסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות. רגע לפני יריית הפתיחה, בתקשורת הקזחית עוקבים בדריכות אחר מעלליהם של הירוקים.

חיפה צפויה לשחק תחת מזג אוויר גשום, דבר שבתקשורת הקזחית בטוחים ש"הפריע ליריבות בשנים האחרונות", ולעיני יותר מ-10,000 צופים. "אין צורך בסטריאוטיפים", הבהיר מאמן קייראט, קיריל קקר. "כדורגל משחקים בכל מזג אוויר ויש 90 דקות לנצח. אנחנו שמחים לשחק לעיני האוהדים, אנחנו זקוקים לעידוד ולאנרגיות שלהם, הם יעניקו לנו מוטיבציה נוספת".

בסוכנויות ההימורים בקזחסטן דווקא אופטימיים בנוגע לסיכויים של קייראט להעפיל לשלב הבא, כשהסיכוי שניתן לעליה של המקומיים הוא 1.66 לעומת 2.15 למכבי חיפה. הסיכוי שניתן לתיקו בסיום 90 דקות הוא 3.4.

"רגע האמת הגיע", נכתב הבוקר בתקשורת המקומית. "קייראט חייבת להוכיח את שאיפותיה במוקדמות ליגת האלופות. הביקור בישראל לפני שבוע התגלה בהצלחה עבור אנשי קייראט, אך הם יודעים שהמשימה לא תהיה קלה למרות שאלופת ישראל נפגעה מהעובדה שלא ניצחה במשחק הראשון. עם זאת, חיפה לא זקוקה למוטיבציה נוספת, גל תוצאה מלבד ניצחון לא תספק את האוהדים הירוקים".

"לא קל להתמודד עם מכבי חיפה, אבל היא הגיעה לתנאים לא אופטימליים וזה אפשרי", המשיכו בניתוח והתייחסו לברק בכר, שכונה "המומחה": "אסור לשכוח שמאמן מכבי חיפה כבר פגש את קייראט שלוש פעמים ועשה עבודה טובה בתיקון הטעויות של קבוצתו, אבל כל הדברים הטובים מסתיימים מתישהו - וזה תקף גם לבכר".