הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רגע לפני: ההרכבים המשוערים לצ'מפיונס

לא סגורים במי לבחור בפנטזי למחזור הפתיחה? עושים סדר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.09.21 - 09:58
תחילת כתבה

ליגת האלופות חוזרת! המפעל היוקרתי ייצא היום (שלישי) לדרך בעונה חדשה, שתזניק גם את הפנטזי ליג של ערוץ הספורט ו-weSure. אם עדיין לא נרשמתם, זה בדיוק הזמן - אנו מזכירים כי הזוכה הגדול בסיום העונה, יזכה בחבילת VIP זוגית לגמר הצ'מפיונס בעונה שאחרי, כולל טיסות, בית מלון וכרטיסים למושבים הכי טובים במגרש!

במידה וטרם גיבשתם את ה-11 שלכם לקראת המחזור הראשון, קבלו את ההרכבים המשוערים של 32 הקבוצות בליגת האלופות:

ברצלונה - באיירן מינכן
ברצלונה: טר שטגן, אראוחו, פיקה, לנגלה, רוברטו, פרנקי דה יונג, בוסקטס, פדרי, אלבה, ממפיס ולוק דה יונג.
באיירן מינכן: נוייר, פבאר, אופמקאנו, הרננדז, דייויס, קימיך, גורצקה, סאנה, מולר, מוסיאלה ולבנדובסקי.

דינמו קייב - בנפיקה
דינמו קייב: בויקו, קדזיורה, זבארני, סירוטה, מיקולנקו, סידורצ'וק, שפארנקו, ציגנאקוב, גרמאש, דה פנה ושקורין.
בנפיקה: ולאחודימוס, אוטמנדי, ורטונגן, מוראטו, דיוגו גונסאלבש, וייגל, ז'ואאו מריו, טערבת, גרימאלדו, רפא סילבה וירמצ'וק.

יאנג בויז - מנצ'סטר יונייטד
יאנג בויז: פון בלמוס, הפטי, לאופר, קמארה, גרסיה, פסנאכט, אבישר, מרטינס, מומי אנגמלו, אליה וסיבאצ'ו.
מנצ'סטר יונייטד: דה חאה, וואן-ביסאקה, וראן, מגוויר, שואו, פרד, פוגבה, גרינווד, ברונו פרננדס, סאנצ'ו ורונאלדו.

ויאריאל - אטאלנטה
ויאריאל: רולי, פוית, אלביול, טורס, אלברטו מורנו, טריגרוס, קאפו, פארחו, דיה, פינו וג'רארד מורנו.
אטאלנטה: מוסו, טולוי, דמירל, ג'ימסיטי, מהלה, פרוילר, דה רון, גוסנס, פסינה, מלינובסקי וספאטה.

סביליה - רד בול זלצבורג
סביליה: בונו, נבאס, קונדה, דייגו קרלוס, אקוניה, פרננדו, ז'ורדן, ראקיטיץ', סוסו, אן-נסירי ואוסקר.
רד בול זלצבורג: קון, כריסטנסן, סולה, וובר, אולמר, קמארה, ארונסון, סוצ'יץ', סייוולד, ססקו ואדיימי.

ליל - וולפסבורג
ליל: גרביץ', צ'ליק, פונטה, בוטמן, ריינילדו, אנדרה, שקה, גומס, יאזיג'י, דויד ואילמאז.
וולפסבורג: קסטילס, אמבאבו, לקרואה, ברוקס, רוסיון, גילאבוגי, ארנולד, פיליפ, שטפן, וחהורסט ונמצ'ה.

צ'לסי - זניט
צ'לסי: מנדי, אספיליקווטה, טיאגו סילבה, רודיגר, ג'יימס, קובאצ'יץ', ז'ורז'יניו, אלונסו, מאונט, האברץ ולוקאקו.
זניט: קריציוק, קוזאייב, צ'יסטיאקוב, קרוגובוי, ראקיצקי, דוגלאס סנטוס, מאלקום, קלאודיניו, וונדל, ירוחין ועזמון.

מאלמו - יובנטוס
מאלמו: דיאוורה, בייז'מו, אחמדודז'יץ', ברוסון, אולסון, בירמנצ'ביץ', ראקיפ, כריסטיאנסן, ריקס, ברגט וצ'ולאק.
יובנטוס: שצ'סני, דנילו, דה ליכט, בונוצ'י, סנדרו, קוואדרדו, לוקאטלי, ראביו, בנטנקור, דיבאלה ומוראטה.

אינטר - ריאל מדריד
אינטר: הנדאנוביץ', שקריניאר, דה פריי, באסטוני, דרמיאן, בארלה, ברוזוביץ', פרישיץ', צ'לאנולו, דז'קו ולאוטרו מרטינס.
ריאל מדריד: קורטואה, קרבחאל, מיליטאו, נאצ'ו, אלאבה, ואלוורדה, קאסמירו, מודריץ', הזאר, ויניסיוס ובנזמה.

שריף טירספול - שחטאר דונייצק
שריף טיראספול: אתנסיאדיס, קוסטנצה, ארבולדה, דולאנטו, כריסטיאנו, אדו, טיל, טראורה, קולובוס, קסטניידה ויאנסאנה.
שחטאר דונייצק: פיאטוב, דודו, ויטאו, מרלון, מטביינקו, מייקון, פטריק, טטה, פדריניו, פרננדו וטראורה.

ספורטינג ליסבון - אייאקס
ספורטינג ליסבון: אדאן, אסגאיו, נטו, פדאל, פורו, פלהיניה, נונייס, וינאגרה, ג'ובאני, פאוליניו וסנטוס.
אייאקס: פסביר, מזראווי, טימבר, בלינד, טליאפיקו, אלבארס, חראוונברש, קלאסן, ברחהאוס, טאדיץ' והאלר.

בשיקטאש - דורטמונד
בשיקטאש: דסטנוגלו, רוזייה, מונטרו, וולינטון, אילמאז, סוזה, האצ'ינסון, פיאניץ', גזאל, אנקודו ובאטשואי.
דורטמונד: קובל, מונייה, אקנג'י, הומלס, גריירו, ויטסל, דהוד, בלינגהאם, רויס, מאלן והולאנד.

ליברפול - מילאן
ליברפול: אליסון, אלכסנדר ארנולד, ואן דייק, מאטיפ, רוברטסון, הנדרסון, פאביניו, טיאגו, סלאח, מאנה וז'וטה.
מילאן: מאינן, קלאבריה, טומורי, קיאר, הרננדז, בנאסר, קסי, סאלמאקרס, דיאס, רביץ' ואיברהימוביץ'.

אתלטיקו מדריד - פורטו
אתלטיקו מדריד: אובלאק, יורנטה, פליפה, חימנס, הרמוסו, קוקה, דה פול, למר, קראסקו, גריזמן וסוארס.
פורטו: קוסטה, ז'ואאו מריו, פפה, מרקאנו, מנאפה, אוריבה, אוליביירה, קורונה, אוטביו, דיאס וטארמי.

קלאב ברוז' - פ.ס.ז'
קלאב ברוז': מיניולה, מאטה, מכלה, אנסוקי, סובול, ואנקן, ריץ, וורמר, דה קטלארה, סווה ולאנג.
פ.ס.ז': נבאס, חכימי, מרקיניוס, קימפמבה, דיאלו, הררה, פריירה, ויינאלדום, ניימאר, אמבפה ומסי.

מנצ'סטר סיטי - ר.ב לייפציג
מנצ'סטר סיטי: אדרסון, ווקר, סטונס, דיאס, קאנסלו, גונדואן, רודרי, דה בריינה, מחרז, גריליש וטורס.
ר.ב לייפציג: גולאצ'י, קלוסטרמן, אורבאן, סימקאן, אנחליניו, ליימר, חאידרה, סובוסלאי, אולמו, אנקונקו ואנדרה סילבה.